×

Trung Nguyen Phin filtr nerezový

Phin filtr je tradiční nástroj pro přípravu exotické vietnamské kávy. V originále se nazývá Cà phê sua dá a připravíte si s jeho pomocí lahodnou kávu jednoduše a rychle. K přípravě vám stačí phin filtr, kávová směs a horká voda.
Phin filter je vysoký 6cm, jeho objem je 150 ml, průměr nádoby je 6cm.

Přečíst článekShow less
129,00 Kč
106,61 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Vietnamskou kávu si nejlépe připravíte s Trung Nguyen Phin filtrem

Vietnamskou kávu si nejlépe připravíte s pomocí takzvaného phin filtru. Jedná se o tradiční nástroj pro přípravu exotických vietnamských směsí, v originále se jmenuje Cà phê sua dá.

Rychlá a jednoduchá příprava kávy

K přípravě kávy ve phin filtru nepotřebujete žádné papírové filtry, nemusíte se zdržovat složitým nastavováním přístroje ani zdlouhavým čištěním. Pro přípravu kávy vám stačí phin filtr, kávová směs a horká voda. Samotný proces je velmi jednoduchý a rychlý.

Vychutnejte si chuť tajemných dálek v pohodlí domova a užijte si vietnamskou kávu tak, jak by vám ji připravili ve Vietnamu.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Příprava kávy ve Phin filtru
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty