×
HARIO

HARIO

Japonskou společnost Hario zná každý milovník alternativní přípravy kávy. Praktické a funkční výrobky Hario totiž na trhu s kávou nemají konkurenci. Japonská důslednost a precizní postup jsou zárukou naprosto prvotřídní kvality.

Přes chemický průmysl k domácí přípravě kávy

Historie proslulé společnosti sahá až do roku 1921. Přitom tehdy s kávou neměla nic společného. Hiromu Shibata tehdy založil sklářskou firmu, která se specializovala na výrobu žáruvzdorného skla pro chemický průmysl. Zlom přišel v roce 1949, když společnost, která se původně jmenovala Hiromu Shibata Works, přišla s vynálezem takzvaného „Hario Glass“. Tedy velmi kvalitního a pevného skla, které japonskou firmu brzy poté posunulo k výrobě pomůcek na domácí přípravu kávy.

Vše, co potřebujete pro přípravu kávy

Když se řekne dripper, pravý kávoholik si představí Hario. Kromě dripperů, vacuum potů, chemexů a french pressů na přípravu filtrované kávy najdete v sortimentu společnosti Hario také papírové filtry, kovové konvice na horkou vodu se speciálním zobáčkem, ale i digitální váhy pro přesnější domácí přípravu filtrované kávy.

Nejčastěji používaným materiálem na výrobu je sklo, v menším množství se setkáte i s dřevem, porcelánem či plastem. Při pořízení výrobků japonské značky Hario se můžete spolehnout na to, že získáte prvotřídní kvalitu, která vám dlouho vydrží. S příslušenstvím Hario si připravíte dokonalou filtrovanou kávu bez jakýchkoli potíží.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Hario

Logo Hario 
Hario - alternativní nástroje pro přípravu kávy
899,00 Kč (s DPH) 989,00 Kč
Připravte si opravdu dokonalou kávu v porcelánovém filtru V60. Pomůže vám s tím stylová a efektivní konvička V60 Buono, která umožňuje maximální přesnost při nalévání horké vody. Konvičku nabízíme ve dvou velikostech...
849,00 Kč (s DPH)
Namelte si doma kávu sami – pohodlně a rychle. Pomůže vám s tím ruční mlýnek Skerton, který domácí přípravu kávy povýší na novou úroveň. Ruční mlýnek Hario Skerton se hodí pro každého, kdo hledá prvotřídní kvalitu za...
Zobrazení 1-15 z 17 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty