×

Papírové filtry pro Hario V60-02

Papírové filtry využijete pro přípravu kávy v dripperu V60. Filtry se velmi jednoduše používají a zajišťují dokonalou přípravu kávy v domácnosti. Zároveň jsou biologicky rozložitelné a tím pádem šetrné k životnímu prostředí.

Přečíst článekShow less
110,00 Kč
90,91 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Japonská značka Hario je synonymem kvalitní přípravy výběrové kávy. Do dripperu V60 budete potřebovat papírové filtry, které zaručují, že vaše káva bude mít dokonalou chuť pokaždé, když ji připravíte.

Jednoduchá příprava a šetrnost k životnímu prostředí

Papírové filtry pro Hario V60 jsou nezbytnými pomocníky pro domácí přípravu filtrované kávy. Umožní vám extrahovat z kávy veškerou její dokonalost a zachovat aroma, zatímco odfiltruje veškeré nežádoucí oleje. Navíc se papírové filtry Hario V60 velmi jednoduše používají a vyměňují. Zároveň jsou biologicky rozložitelné, což znamená, že jsou dobré pro životní prostředí.

Papírové filtry prodáváme ve dvou velikostech, varianta V60-01 patří pro přípravu v dripperu V60-01, zatímco velikost V60-02 využijete pro dripper V60‑02.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty