Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus

Ruční mlýnek Mini Mill zaručuje dokonalé zpracování zrnkové kávy. Zároveň váží pouhých 200 gramů, můžete ho proto s sebou vzít i na cesty. Mini Mill pojme 24 g zrnkové kávy a připravíte s ním až 400 ml kávy, tedy porci pro 1–2 osoby.

740,00 Kč
611,57 bez DPH.
Skladem poslední 1 ks.
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Chcete si doma připravit co nejlepší kávu? Pořiďte si kávu zrnkovou a namelte si ji v ručním mlýnku Mini Mill. Jedině s čerstvě namletou kávou totiž docílíte nejlepší chuti. Ruční mlýnek Mini Mill je ideální na cesty, váží totiž pouhých 200 gramů a svou kvalitou se spolehlivě vyrovná i mnohonásobně dražším elektrickým mlýnkům.

Rychlé a pohodlné zpracování

Mini Mill pojme 24 gramů zrnkové kávy, ideálně se proto hodí pro přípravu jedné až dvou porcí, tedy až 400 ml kávy. Zároveň se s mlýnkem velmi dobře pracuje díky keramickým kamenům a ergonomickému designu, které zajišťují rychlé a pohodlné manuální zpracování. Hrubost mletí nastavíte pomocí otočné matice, kterou najdete na spodku mlecího mechanismu.

Doveďte domácí přípravu kávy do dokonalosti s kvalitním mlýnkem Mini Mill. Zrnkovou kávu v něm namelte těsně před přípravou, zaručíte tím nejlepší aroma.

Mlýnky hario 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace