×

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus

Ruční mlýnek Mini Mill Slim Plus zaručuje dokonalé zpracování zrnkové kávy. Zároveň váží pouhých 200 gramů, můžete ho proto s sebou vzít i na cesty. Mini Mill pojme 24 g zrnkové kávy a připravíte s ním až 400 ml kávy, tedy porci pro 1–2 osoby.

Přečíst článekShow less
670,00 Kč
553,72 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Chcete si doma připravit co nejlepší kávu? Pořiďte si kávu zrnkovou a namelte si ji v ručním mlýnku Mini Mill Slim Plus. Jedině s čerstvě namletou kávou totiž docílíte nejlepší chuti. Ruční mlýnek Mini Mill je ideální na cesty, váží totiž pouhých 200 gramů a svou kvalitou se spolehlivě vyrovná i mnohonásobně dražším elektrickým mlýnkům.

Rychlé a pohodlné zpracování

Mini Mill pojme 24 gramů zrnkové kávy, ideálně se proto hodí pro přípravu jedné až dvou porcí, tedy až 400 ml kávy. Zároveň se s mlýnkem velmi dobře pracuje díky keramickým kamenům a ergonomickému designu, které zajišťují rychlé a pohodlné manuální zpracování. Hrubost mletí nastavíte pomocí otočné matice, kterou najdete na spodku mlecího mechanismu.

Doveďte domácí přípravu kávy do dokonalosti s kvalitním mlýnkem Mini Mill Slim Plus. Zrnkovou kávu v něm namelte těsně před přípravou, zaručíte tím nejlepší aroma.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty