×

Bambusové míchátko Hario

Míchátko Hario je skvělým pomocníkem pro přípravu filtrované kávy v Chemexu, V60, French Pressu nebo Aeropressu. Díky bambusovému materiálu nemění míchátko chuť kávy a zároveň umožňuje dokonalé promíchání směsi během přípravy. Míchátko je 25 cm dlouhé a asi 2,5 cm široké.

Přečíst článekShow less
99,00 Kč
81,82 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak správně využít Bambusové míchátko Hario

Připravujete si kávu v Chemexu, V60, French Pressu nebo Aeropressu? Doveďte svůj kávový rituál do dokonalosti a zamíchejte si svůj nápoj pomocí elegantního bambusového míchátka. Společnost Hario přináší stylové a zároveň velmi funkční míchátko, které přípravu filtrované kávy povýší na novou úroveň.

Stylový design a efektivní příprava

Bambusové míchátko Hario nemá žádný vliv na chuť kávy. Je vyrobeno z bambusu japonských lesů, který umožňuje dokonalé promíchání směsi během přípravy kávy. Míchátko Hario se pyšní čistým designem a vysokou efektivitou. Má 25 cm na délku a kolem 2,5 cm na šířku. Díky bambusovému materiálu navíc nepoškodíte při přípravě kávy šálek nebo skleničku.

Připravte si doma výjimečně lahodnou filtrovanou kávu. Bambusové míchátko Hario vám skvěle poslouží.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Návod na kávu v Aeropressu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty