×

Konvice Hario Buono

Připravte si opravdu dokonalou kávu v porcelánovém filtru V60. Pomůže vám s tím stylová a efektivní konvička V60 Buono, která umožňuje maximální přesnost při nalévání horké vody. Konvičku nabízíme ve dvou velikostech - 1 l a 1,2 l.

Přečíst článekShow less
1 015,00 Kč
838,84 bez DPH.
Skladem u dodavatele, dodáno do 3-4 pracovních dnů
Velikost
  •  1L
  •  1,2L
Brand:
Popis

Jak správně využít Hario V60 Buono

Doveďte nejen domácí přípravu filtrované kávy k dokonalosti. Konvice Hario Buono byla speciálně navržena pro zalévání kávy v porcelánovém filtru V60. Díky dlouhé a úzké trubici můžete nalévat horkou vodu s co největší přesností, a docílit tak výjimečně lahodné chuti výsledné kávy. 

Jednoduchá příprava a výjimečná chuť kávy

Konvička V60 Buono patří k dalším precizně zpracovaným výrobkům společnosti Hario, která je lídrem v oblasti příslušenství k filtrované kávě. Vodu v konvici můžete ohřát přímo na keramickém nebo indukčním vařiči. I malý rozdíl v teplotě vody nebo způsobu nalévání dokáže změnit chuť vaší kávy. Pokud chcete, aby nápoj z porcelánového filtru V60 chutnal podle vašich představ, pořiďte si elegantní konvičku V60 Buono a povyšte svůj kávový rituál na novou úroveň. Konvičky nabízíme ve dvou variantách - 1 l a 1,2 l.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4977642021136
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty