×

Konvice Hario Buono

Připravte si opravdu dokonalou kávu v porcelánovém filtru V60. Pomůže vám s tím stylová a efektivní konvička V60 Buono, která umožňuje maximální přesnost při nalévání horké vody. Konvičku nabízíme ve dvou velikostech - 1 l a 1,2 l.

989,00 Kč
817,36 bez DPH.
Velikost
  •  1L
  •  1,2L
Skladem poslední 1 ks
Brand:
Popis

Jak správně využít Hario V60 Buono

Doveďte nejen domácí přípravu filtrované kávy k dokonalosti. Konvice Hario Buono byla speciálně navržena pro zalévání kávy v porcelánovém filtru V60. Díky dlouhé a úzké trubici můžete nalévat horkou vodu s co největší přesností, a docílit tak výjimečně lahodné chuti výsledné kávy. 

Jednoduchá příprava a výjimečná chuť kávy

Konvička V60 Buono patří k dalším precizně zpracovaným výrobkům společnosti Hario, která je lídrem v oblasti příslušenství k filtrované kávě. Vodu v konvici můžete ohřát přímo na keramickém nebo indukčním vařiči. I malý rozdíl v teplotě vody nebo způsobu nalévání dokáže změnit chuť vaší kávy. Pokud chcete, aby nápoj z porcelánového filtru V60 chutnal podle vašich představ, pořiďte si elegantní konvičku V60 Buono a povyšte svůj kávový rituál na novou úroveň. Konvičky nabízíme ve dvou variantách - 1 l a 1,2 l.

Vietnamská káva trung Nguyen 
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4977642021136
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace