×

Hario Dripper V60-02 keramický bílý

Přeneste si domů kus kavárenského života a začněte si připravovat dokonalou kávu s pomocí Hario Dripperu V60-02. Precizně zpracovaný japonský dripper je nejen stylový, zároveň se pyšní prvotřídní kvalitou, která vám vydrží spoustu let.

Přečíst článekShow less
459,00 Kč
379,34 bez DPH.
Skladem u dodavatele, dodáno do 3-4 pracovních dnů
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Precizně zpracovaný japonský dripper je součástí vybavení nejlepších kaváren světa. Po Hario Dripperu V60-02 sahají baristé ve vyhlášených kávových metropolí od New Yorku přes Oslo až po Sydney. Trend posledního roku láká na stylový design a prvotřídní kvalitu.

Domácí příprava kávy na vysoké úrovni

Když se řekne dripper, milovníci alternativní přípravy kávy si automaticky představí Hario. Japonská společnost je jedničkou ve výrobě vybavení pro přípravu filtrované kávy. Posuňte domácí přípravu kávy na novou úroveň a pořiďte si oblíbený dripper také.

Pro přípravu kávy v dripperu V60-02 budete potřebovat papírové filtry a pro kvalitnější výsledek můžete sáhnout také po konvičce Range Server. Dripper nabízíme v bílé barvě a keramickém zpracování.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty