×

Konvička HARIO V60 Range Server

Unikátní konvička Hario Range Server je nejen stylová, ale zároveň precizně zpracovaná tak, aby vám vydržela spoustu let. Konvice je vyrobena z lehkého a žáruvzdorného skla. Gumové víko zaručuje, že káva zůstává teplá déle než v jakékoli jiné karafě.

589,00 Kč
486,78 bez DPH.
Velikost
  •  600ml
  •  360ml
Skladem poslední 1 ks.
Brand:
Popis

Profesionální příprava kávy v pohodlí domova

Vytříbený design a precizní zpracování charakterizují konvičku Hario Range Server. Povyšte svou domácí přípravu kávy na novou úroveň. Dokonalý výrobek japonské společnosti Hario vám s tím pomůže. 

Jednoduchá obsluha a snadné čištění

Tradiční design konvičky Range Server zaručuje, že zapadne do jakéhokoli prostředí. Po unikátním výrobku sahají nejlepší baristé světa, aby s jeho pomocí připravili dokonalou filtrovanou kávu. Konvice sama o sobě je vyrobena z lehkého a žáruvzdorného skla, které umožňuje nalévání kávy pohodlně a bez obtíží. Kromě toho se konvička velmi snadno čistí.

Konvička Range Server má vnitřní gumové víko, které zaručuje, že káva vydrží teplá mnohem déle než v jakékoli jiné skleněné karafě. Japonský výrobek je jednoduše stylovým a zároveň spolehlivým způsobem, jak servírovat výběrovou kávu. Designovou konvičku pod dripper V60-01 nebo V60-02 nabízíme ve dvou variantách podle objemu – 360 a 600 ml.

Mlýnky hario 
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4977642020115
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace