×

Konvička HARIO V60 Range Server

Unikátní konvička Hario Range Server je nejen stylová, ale zároveň precizně zpracovaná tak, aby vám vydržela spoustu let. Konvice je vyrobena z lehkého a žáruvzdorného skla. Gumové víko zaručuje, že káva zůstává teplá déle než v jakékoli jiné karafě.

Přečíst článekShow less
573,00 Kč
473,55 bez DPH.
Skladem u dodavatele, dodáno do 3-4 pracovních dnů
Velikost
  •  600ml
  •  360ml
Brand:
Popis

Profesionální příprava kávy v pohodlí domova

Vytříbený design a precizní zpracování charakterizují konvičku Hario Range Server. Povyšte svou domácí přípravu kávy na novou úroveň. Dokonalý výrobek japonské společnosti Hario vám s tím pomůže. 

Jednoduchá obsluha a snadné čištění

Tradiční design konvičky Range Server zaručuje, že zapadne do jakéhokoli prostředí. Po unikátním výrobku sahají nejlepší baristé světa, aby s jeho pomocí připravili dokonalou filtrovanou kávu. Konvice sama o sobě je vyrobena z lehkého a žáruvzdorného skla, které umožňuje nalévání kávy pohodlně a bez obtíží. Kromě toho se konvička velmi snadno čistí.

Konvička Range Server má vnitřní gumové víko, které zaručuje, že káva vydrží teplá mnohem déle než v jakékoli jiné skleněné karafě. Japonský výrobek je jednoduše stylovým a zároveň spolehlivým způsobem, jak servírovat výběrovou kávu. Designovou konvičku pod dripper V60-01 nebo V60-02 nabízíme ve dvou variantách podle objemu – 360 a 600 ml.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4977642020115
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty