×

Ruční mlýnek Hario Skerton Plus

Namelte si doma kávu sami – pohodlně a rychle. Pomůže vám s tím ruční mlýnek Skerton, který domácí přípravu kávy povýší na novou úroveň. Ruční mlýnek Hario Skerton se hodí pro každého, kdo hledá prvotřídní kvalitu za přijatelnou cenu.

Přečíst článekShow less
860,00 Kč
710,74 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Ruční mlýnek Skerton zaručuje pohodlné a rychlé mletí, díky kterému domácí přípravu kávy povýšíte na novou úroveň. Dokonale zpracovaný výrobek japonské společnosti je vůbec nejprodávanějším mlýnkem na německém Amazonu. Zajistí vám prvotřídní kvalitu, na kterou se můžete spolehnout a která vám dlouho vydrží.

Připravte si kávu podle vašich představ

Hario Skerton patří k nejoblíbenějším kávovým mlýnkům za posledních pár let. Záleží jen na vás, zda preferujete cold brew nebo italské espresso, pomůže vám připravit obojí. Není nic lepšího, než si po ránu sami namlít kávová zrna a vychutnat si jedinečné aroma, které vás nakopne do nového dne.

Hrubost mletí můžete nastavit pomocí otočné matice, kterou najdete na spodku mlecího mechanismu. Hario Skerton je ideálním pomocníkem pro domácí přípravu kávy pro ty, kdo touží po prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty