×

Ruční mlýnek Hario Skerton Plus

Namelte si doma kávu sami – pohodlně a rychle. Pomůže vám s tím ruční mlýnek Skerton, který domácí přípravu kávy povýší na novou úroveň. Ruční mlýnek Hario Skerton se hodí pro každého, kdo hledá prvotřídní kvalitu za přijatelnou cenu.

790,00 Kč
652,89 bez DPH.
Skladem poslední 2 ks
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Ruční mlýnek Skerton zaručuje pohodlné a rychlé mletí, díky kterému domácí přípravu kávy povýšíte na novou úroveň. Dokonale zpracovaný výrobek japonské společnosti je vůbec nejprodávanějším mlýnkem na německém Amazonu. Zajistí vám prvotřídní kvalitu, na kterou se můžete spolehnout a která vám dlouho vydrží.

Připravte si kávu podle vašich představ

Hario Skerton patří k nejoblíbenějším kávovým mlýnkům za posledních pár let. Záleží jen na vás, zda preferujete cold brew nebo italské espresso, pomůže vám připravit obojí. Není nic lepšího, než si po ránu sami namlít kávová zrna a vychutnat si jedinečné aroma, které vás nakopne do nového dne.

Hrubost mletí můžete nastavit pomocí otočné matice, kterou najdete na spodku mlecího mechanismu. Hario Skerton je ideálním pomocníkem pro domácí přípravu kávy pro ty, kdo touží po prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu.

Mlýnky hario 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace