Hario Dripper V60-01 keramický červený

Japonský dripper Hario V60 je zárukou prvotřídní kvality, po které sahají nejlepší baristé světa. Přeneste si kus kavárenského života domů a připravte si vynikající filtrovou kávu. Dripper V60 se pyšní stylovým designem a precizním zpracováním, díky kterému je investicí na dlouhá léta dopředu.

520,00 Kč
429,75 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Když se řekne dripper, nadšení kávoholici si automaticky představí Hario. Japonská společnost je kultem mezi alternativní přípravou kávy. Dripper V60 je zárukou precizního zpracování a kvality, která vám dlouho vydrží.

Kvalita na dlouhá léta

Příprava výběrové kávy na Hario Dripper V60 je trendem poslední kávové sezóny. Nejlepší baristé z kávových mekk jako je New York, Tokio, Sydney nebo Oslo se předhánějí, kdo na populárním dripperu připraví lepší kávu. Přeneste si kus kavárenského životního stylu i domů. S dripperem V60 to půjde jedna radost.

K přípravě kávy v dripperu V60 budete potřebovat papírové filtry. Lepšího výsledku docílíte pořízením konvičky Range Server. Oblíbený dripper V60 nabízíme ve dvou variantách, vybrat si můžete z červené a bílé barvy. Obě jsou keramické.

Mlýnky hario 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace