×

Hario Dripper V60-01 keramický červený

Japonský dripper Hario V60 je zárukou prvotřídní kvality, po které sahají nejlepší baristé světa. Přeneste si kus kavárenského života domů a připravte si vynikající filtrovou kávu. Dripper V60 se pyšní stylovým designem a precizním zpracováním, díky kterému je investicí na dlouhá léta dopředu.

Přečíst článekShow less
520,00 Kč
429,75 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Kouzlo kávy připravené doma

Když se řekne dripper, nadšení kávoholici si automaticky představí Hario. Japonská společnost je kultem mezi alternativní přípravou kávy. Dripper V60 je zárukou precizního zpracování a kvality, která vám dlouho vydrží.

Kvalita na dlouhá léta

Příprava výběrové kávy na Hario Dripper V60 je trendem poslední kávové sezóny. Nejlepší baristé z kávových mekk jako je New York, Tokio, Sydney nebo Oslo se předhánějí, kdo na populárním dripperu připraví lepší kávu. Přeneste si kus kavárenského životního stylu i domů. S dripperem V60 to půjde jedna radost.

K přípravě kávy v dripperu V60 budete potřebovat papírové filtry. Lepšího výsledku docílíte pořízením konvičky Range Server. Oblíbený dripper V60 nabízíme ve dvou variantách, vybrat si můžete z červené a bílé barvy. Obě jsou keramické.

Mlýnky hario 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty