×
Illy

Illy

Příběh neobyčejné kávy se začal psát v italském městě Terst. Kdysi nejslavnější přístav Rakouska-Uherska byl zároveň místem, kudy aromatický nápoj vůbec poprvé vkročil na evropský kontinent a kde Francesco illy v roce 1933 představil moderní kávovar. Rodinný duch společnosti stále trvá a dnes stojí v čele jednoho z italských kávových lídrů Andrea illy, člen už třetí generace rodiny illy.

Chuť a aroma, které vždy rozeznáte

Bohatá a plná, přesto sametově hladká káva, u které si s prvním douškem řeknete ano, tohle je illy. Poznáte ji i díky typicky zrnité, červenohnědé cremě, která v šálku zůstává i dlouho po zamíchání. Káva illy vděčí za svůj úspěch jedinečné harmonii mezi kyselostí a hořkostí, které dosahuje použitím směsi devíti kvalitních druhů odrůdy Arabica. Ta se také vyznačuje nižším obsahem kofeinu, udávané množství bývá méně než 0,5 %. Káva illy se chlubí pestrou chutí, příjemně pikantní, ale zároveň jemnou. Vůně je silná a intenzivní.

Důsledná kontrola na kávových plantážích

Nezaměnitelná chuť a italská tradice okouzlí každý den milovníky kávy ve 140 zemích světa. Kromě rodinné atmosféry se společnost illy vyznačuje i férovým chováním k pěstitelům kávy, kterým nabízí velmi dobré ceny, za které jejich kávu nakupuje. Klade důraz na to, aby všichni pěstitelé kávy, se kterými spolupracuje, dodržovali přísné normy, které zaručují prvotřídní kvalitu kávy.

illy dodává svou kávu v hermeticky uzavřených plechových dózách, které poskytují absolutní záruku zachování nejlepší kvality kávy na cestě k vám.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce illy

Logo illy 
illy - italská káva
Zobrazení 1-15 z 19 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty