×

illy Espresso Classico - Medium Roast zrnková káva bez kofeinu v dóze 250g

Bohatá a plná chuť, nezaměnitelná vůně a žádný kofein. Taková je zrnková káva Illy Espresso bez kofeinu, která si vás získá lahodnou chutí s náznaky smetany, neodolatelnou vůní čokolády, karamelu a opečeného toustu a nádhernou cremou lískooříškové barvy. Užijte si chuť pravého italského espressa i bez kofeinu.

Původní cena: 240,00 Kč
184,00 Kč
160,00 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Káva Illy bez kofeinu

Nezaměnitelná chuť a vůně vynikající kávy Illy se setkávají i v její bezkofeinové variantě. Výrazné čokoládové aroma s karamelovými podtóny a náznaky opečeného toustu je základní charakteristikou jedinečné zrnkové kávy Illy Espresso bez kofeinu. Bohatá a plná chuť si nic nezadají s kofeinovou variantou.

Žádný kofein, ale stále jedinečná chuť pravého italského espressa

Na první pohled vás okouzlí nádherná crema lískooříškové barvy, která přechází až v tmavě hnědé odstíny a vydrží v šálku i dlouho potom, co kávu zamícháte. Pečlivě vybraná a stejně pečlivě smíchaná a opražená zrna stojí za neobyčejnou chutí zrnkové kávy Illy Espresso bez kofeinu, kterou neomylně poznáte už při prvním doušku. Káva už se dávno nepije jen kvůli kofeinu. Užijte si chuť neodolatelné směsi i v její bezkofeinové variantě a nebudete se stačit divit, jak vám bude chutnat. Variantu zrnkové kávy Illy Espresso bez kofeinu ocení zejména těhotné ženy a osoby s vysokým tlakem. Plná chuť pravého italského espressa vás dostane.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace