×

illy Espresso Classico - Medium Roast mletá káva bez kofeinu v dóze 250g

Jedinečná chuť, neodolatelná vůně a žádný kofein. Taková je mletá káva Illy Espresso bez kofeinu, která každého okouzlí bohatou chutí s náznaky smetany a špetkou hořkosti, neodolatelnou vůni čokolády, karamelu a opečeného toustu a lahodnou cremou. Vychutnejte si pravé italské espresso i bez kofeinu.

Karton obsahuje 12 dóz po 250 g. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
194,00 Kč
173,21 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 8,00 Kč 96,00 Kč
24 10,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Káva Illy bez kofeinu

Proslulá chuť a jedinečné aroma středně pražené kávy Illy se setkávají i v její bezkofeinové variantě. Illy mletá káva bez kofeinu potěší plnou a dlouhotrvající chutí, kterou si můžete dopřát několikrát denně.

Stejná chuť, žádný kofein

Neobyčejná káva si vás získá na první pohled nádhernou cremou v barvě lískového oříšku, která je jemně prošpikovaná odstíny tmavě hnědé. Vyvážená chuť čokolády, karamelu a náznaků opečeného toustového chleba jsou balzámem pro vaše čichové buňky. Stačí jen jeden doušek vyvážené směsi mleté kávy Illy Espresso bez kofeinu, abyste jí už navždy propadli. Káva už se dávno nepije jen kvůli kofeinu. Užijte si chuť neodolatelné kávy i v její bezkofeinové variantě, kterou ocení zejména těhotné ženy a osoby s vysokým tlakem. Bohatá chuť s náznaky smetany a špetkou hořkosti vám učaruje.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Manžel nemůže kofein, takže tahle alternativa je pro něj ideální.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty