×

illy Espresso Classico - Medium Roast mletá káva bez kofeinu v dóze 250g

Jedinečná chuť, neodolatelná vůně a žádný kofein. Taková je mletá káva Illy Espresso bez kofeinu, která každého okouzlí bohatou chutí s náznaky smetany a špetkou hořkosti, neodolatelnou vůni čokolády, karamelu a opečeného toustu a lahodnou cremou. Vychutnejte si pravé italské espresso i bez kofeinu.

Původní cena: 240,00 Kč
184,00 Kč
160,00 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Káva Illy bez kofeinu

Proslulá chuť a jedinečné aroma středně pražené kávy Illy se setkávají i v její bezkofeinové variantě. Illy mletá káva bez kofeinu potěší plnou a dlouhotrvající chutí, kterou si můžete dopřát několikrát denně.

Stejná chuť, žádný kofein

Neobyčejná káva si vás získá na první pohled nádhernou cremou v barvě lískového oříšku, která je jemně prošpikovaná odstíny tmavě hnědé. Vyvážená chuť čokolády, karamelu a náznaků opečeného toustového chleba jsou balzámem pro vaše čichové buňky. Stačí jen jeden doušek vyvážené směsi mleté kávy Illy Espresso bez kofeinu, abyste jí už navždy propadli. Káva už se dávno nepije jen kvůli kofeinu. Užijte si chuť neodolatelné kávy i v její bezkofeinové variantě, kterou ocení zejména těhotné ženy a osoby s vysokým tlakem. Bohatá chuť s náznaky smetany a špetkou hořkosti vám učaruje.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Manžel nemůže kofein, takže tahle alternativa je pro něj ideální.

Hlavní nabídka

Informace