×

illy Espresso Classico - Medium Roast mletá káva v dóze 250g

Jemná a dokonale vyvážená směs 100% Arabicy je potěšením pro oči i chuťové pohárky. Mletá káva Illy Espresso Medium Roast zaujme nádhernou cremou v barvě lískového oříšku, neobyčejně plnou chutí a výrazným aroma čokolády, opečeného toustu, karamelu a květin. Pravé italské espresso vám učaruje.

Karton obsahuje 12 dóz po 250 g. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
188,00 Kč
167,86 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 10,00 Kč 120,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Illy Medium Roast

Silná a přitom jemná, taková je neodolatelná směs mleté kávy Illy Espresso Medium Roast. Výrazné aroma čokolády, opečeného toustu, karamelu a květin dostává do kolen milovníky dobré kávy po celém světě. Podlehněte jí i vy.

Jedinečná chuť a prvotřídní kvalita

Nejprve se zamilujete očima, na první pohled vás totiž zaujme nádherná crema v barvě lískového oříšku, která přechází až do typicky zrnité, červenohnědé barvy. Pak vás dostane neobyčejně bohatá chuť a plné tělo. Vybraná kávová zrna Arabicy té největší kvality dodávají mleté kávě Illy Espresso Medium Roast nezaměnitelnou chuť a vůni. Jemná a dokonale vyvážená směs 100% Arabicy je skvělým společníkem jak pro ranní vstávání, tak pro jakoukoli jinou denní dobu. Italská tradice a důraz na kvalitu zaručují čerstvost a jedinečný požitek z kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty