×

illy Espresso Classico - Medium Roast mletá káva v dóze 250g

Jemná a dokonale vyvážená směs 100% Arabicy je potěšením pro oči i chuťové pohárky. Mletá káva Illy Espresso Medium Roast zaujme nádhernou cremou v barvě lískového oříšku, neobyčejně plnou chutí a výrazným aroma čokolády, opečeného toustu, karamelu a květin. Pravé italské espresso vám učaruje.

Původní cena: 201,00 Kč
184,00 Kč
160,00 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Illy Medium Roast

Silná a přitom jemná, taková je neodolatelná směs mleté kávy Illy Espresso Medium Roast. Výrazné aroma čokolády, opečeného toustu, karamelu a květin dostává do kolen milovníky dobré kávy po celém světě. Podlehněte jí i vy.

Jedinečná chuť a prvotřídní kvalita

Nejprve se zamilujete očima, na první pohled vás totiž zaujme nádherná crema v barvě lískového oříšku, která přechází až do typicky zrnité, červenohnědé barvy. Pak vás dostane neobyčejně bohatá chuť a plné tělo. Vybraná kávová zrna Arabicy té největší kvality dodávají mleté kávě Illy Espresso Medium Roast nezaměnitelnou chuť a vůni. Jemná a dokonale vyvážená směs 100% Arabicy je skvělým společníkem jak pro ranní vstávání, tak pro jakoukoli jinou denní dobu. Italská tradice a důraz na kvalitu zaručují čerstvost a jedinečný požitek z kávy.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace