×

illy Espresso Intenso - Dark Roast mletá káva v dóze 250g

Jasná, bohatá, energická a jednoduše neodolatelná směs 100% Arabicy dostane i nejnáročnějšího znalce kávy. Delikátní Illy Espresso Dark Roast vás okouzlí lahodnou lískooříškovou cremou, sametovou chutí se špetkou hořkosti a nezaměnitelnou vůní čokolády, opečeného toustu a karamelu.

Karton obsahuje 12 dóz po 250 g. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
194,00 Kč
173,21 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 8,00 Kč 96,00 Kč
24 10,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Illy Dark Roast

Jasná, bohatá a energická. Taková je mletá káva Illy Espresso Dark Roast, která na nic nečeká a jde rovnou k věci. Tedy, dobít vás energií a nadchnout nepřekonatelnou směsí chutí a neodolatelného čokoládového aroma, které se umně mísí s vůni opečeného toustu a karamelu.

Nezaměnitelná chuť pravého italského espressa

Do delikátního espressa se zamilujete na první pohled. Okouzlí vás lahodnou cremou lískooříškové barvy, prošpikovanou odstíny tmavě hnědé. U prvního doušku sladké, sametové kávy se špetkou hořkosti vám bude jasné, že tohle je Illy. S ničím neporovnatelná chuť dokonale vyvážené směsi 100% Arabicy si podmaní i nejnáročnějšího kávového znalce. Ta chutná pravé italské espresso. Jedinečná bohatá chuť a plné tělo mleté kávy Illy Espresso Dark Roast z ní dělají ideálního společníka pro ranní vstávání, ale i odpolední chvilku klidu.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty