×

illy Espresso Classico - Medium Roast zrnková káva v dóze 250g

Jemná a dokonale vyvážená směs 100% Arabiky potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale je rájem i pro oči. Zrnková káva Illy Espresso Medium Roast zaujme nádhernou cremou lískooříškové barvy, neobyčejně plnou chutí a výrazným aroma čokolády, opečeného toustu, karamelu a květin.

Karton obsahuje 12 dóz po 250 g. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 194,00 Kč
175,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
156,25 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 24,00 Kč 288,00 Kč
24 28,00 Kč 672,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Illy Medium Roast

Pečlivě vybraná a stejně pečlivě smíchaná a pražená zrna jsou základem jedinečného požitku při pití zrnkové kávy Illy Espresso Medium Roast. Otevření tradiční dózy znamená vkročení do světa, kde proces výroby kávy není jen rutinou, ale bohatým a příjemným každodenním rituálem.

Nezaměnitelná chuť a vůně

Silná, a přitom jemná chuť dělají ze středně pražené směsi 100% Arabicy vynikajícího společníka pro jakoukoli denní dobu. Zamilujte se do nádherné cremy v neodolatelné lískooříškové barvě, která přechází až do typicky zrnité, červenohnědé a zůstává v šálku i dlouho po zamíchání. Podlehnout musíte i jedinečné bohaté chuti a plnému tělu zrnkové kávy Illy Espresso Medium Roast, která se vyznačuje prvotřídní kvalitou a zaručenou čerstvostí. Italská tradice a smysl pro detail oslní každého milovníka dobré kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
4
1 Hodnocení
Spokojenost
(4)
V obchodech klasika, ale tam stojí o hodně víc.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty