×

Kimbo Espresso Classico zrnková káva 1kg

Základní směs pro espresso od neapolské pražírny Kimbo určená především do plně automatických kávovarů. Kimbo Classico obs 24 ahuje 4% Arabiky a 60 % Robusty, která dodává silnou chuť, kořeněnou vůní a také vysoký obsah kofeinu. Espresso nebo cappuccino připravené z této směsi má výrazně posilující účinky a hodí se proto výborně jako ranní káva.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
292,00 Kč
260,71 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Espresso Classico

Delikátní a příjemná. Tato výjimečná směs vám bezpochyby zachutná. Zrnkovou kávu Kimbo Classico tvoří kvalitní zrna ze Střední a Jižní Ameriky a pyšní se lahodnou chutí a neodolatelným aroma. 

Skvělá pro typické espresso

Díky perfektnímu pražení dosahuje směs sladké chuti a bohatého květinového aroma. Kimbo Classico si vychutnáte jako vynikající espresso, ale učaruje vám také jako krémové cappuccino. Skvěle se hodí pro použití do kanceláře i pro konzumaci v domácnosti. Přeneste si kus oblíbené kavárny k sobě a užijte si výbornou směs v jakékoli denní době. Zrnková káva Kimbo Classico v sobě přináší neapolskou tradici i historii a exotiku dalekých plantáží. 

Kávová zrna Kimbo Classico

Kávová zrna Kimbo Classico

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty