×

Kimbo Premium zrnková káva 1kg

Speciálně vybrané druhy zrn v kombinaci s tradiční neapolskou technikou pražení stojí za intenzivní chutí a výjimečnou vůní po skořici a koření. Vynikající směs brazilské Arabiky a indické Robusty láká na bohaté aroma a plné tělo. Pravé italské espresso vás zaručeně probudí a dobije energií na celý den. 

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
321,00 Kč
286,61 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 15,00 Kč 180,00 Kč
24 18,00 Kč 432,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Premium

Intenzivní aroma a chuť pravého espressa, které má původ ve starých neapolských tradicích, jsou jedinečnými charakteristikami výborné zrnkové kávy Kimbo Premium. Tato jedinečná směs je namíchaná především pro znalce kávy a odborníky, kteří ocení její naprostou dokonalost.

Potěšení z každého doušku

Zrnková káva Kimbo Premium má velmi výraznou sladkou chuť, za kterou stojí speciálně vybrané druhy káv a starobylé pražení po vzoru neapolských mistrů pražičů. Z unikátní směsi připravíte vynikající espresso s bohatým aroma a plným tělem, které rozjasní každý obyčejný okamžik.

Kimbo Premium je součástí řady Espresso BAR, která nabízí šest různých druhů zrnkových směsí v kilových baleních. Z široké nabídky si vybere každý milovník kávy, ať už hledá silnější a výraznou chuť anebo touží po jemném aromatickém espressu pro odpolední relaxaci. 

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty