×

Kimbo Aroma Gold 100% Arabica zrnková káva 1kg

Výjimečná směs vybraných vysokohorských Arabik ze Střední a Jižní Ameriky láká na sladkou chuť a bohaté květinové aroma. Skvěle chutná jako espresso i krémové cappuccino.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
372,00 Kč
332,14 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
24 18,00 Kč 432,00 Kč
48 20,00 Kč 960,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Kimbo Aroma Gold 100% Arabica

Zrnková káva Kimbo Aroma GOLD 100% Arabica je taková, jak napovídá její název. Pyšní se zlatavou barvou a těmi nejlepšími zrny Arabicy z vysokohorských oblastí Střední a Jižní Ameriky. 

Lahodné espresso i cappuccino

Perfektní pražení zaručuje, že je zrnková káva Kimbo Aroma GOLD 100% Arabica krásně sladká a pyšní se bohatým květinovým aroma v pozadí. Dokonale si ji vychutnáte jako pravé italské espresso nebo neméně skvělé krémové cappuccino. Harmonická směs vám bude ideálním společníkem v domácnosti i kanceláři.

Přeneste se do historické Neapole s každým douškem výborné kávy Kimbo Aroma GOLD 100% Arabica. Precizní postup a důraz na kvalitu italské pražírny zaručuje, že každé balení v sobě ukrývá vynikající směs. 

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty