×

Kimbo Top Flavour zrnková káva 1kg

Perfektní vyvážená chuť a nezaměnitelné aroma zrnkové kávy Kimbo Top Flavour jsou zárukou jedinečného zážitku z každého doušku pravého neapolského espressa. Tato 100% Arabika původem z Brazílie, Kolumbie a Rwandy přináší chuť lahodného krémového espressa se stálým aroma, které uspokojí i náročné milovníky kávy. 

SKVĚLÁ VOLBA PRO ESPRESSO!

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
372,00 Kč
332,14 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 12,00 Kč 72,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Top Flavour

Zrnková káva Kimbo Top Flavour je směsí 100% Arabicy, která přináší komplexní vyváženou chuť a nezaměnitelné aroma. Tato lehce pražená káva je jedním z produktů nové řady Espresso BAR, ve které najdete jen ta nejlahodnější krémová espressa s jedinečnou chutí a stálým aroma.

Z řady Espresso BAR si vybere každý

Široká škála směsí dokáže uspokojit i nejnáročnější znalce kávy. Ať už hledáte silného společníka pro ranní vstávání anebo polední odpočinek s jemným aromatickým espressem, zrnková káva Kimbo vás bezpochyby dostane.

Směs Kimbo Top Flavour je opravdovou lahůdkou. Zrnkovou kávu vybírají profesionální nákupčí přímo v místě produkce a zajišťují tak nepřekonatelnou preciznost a kvalitu, které jsou unikátními charakteristikami neapolského výrobce.

Perfektní kombinace sladké chuti a lehké kyselosti v zrnkové kávě Kimbo Top Flavour jsou zárukou skvělého zážitku při pití pravého italského espressa.

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty