×

Kimbo Top Flavour zrnková káva 1kg

Perfektní vyvážená chuť a nezaměnitelné aroma zrnkové kávy Kimbo Top Flavour jsou zárukou jedinečného zážitku z každého doušku pravého neapolského espressa. Tato 100% Arabica přináší chuť lahodného krémového espressa se stálým aroma, které uspokojí i náročné milovníky kávy.

Původní cena: 427,00 Kč
377,00 Kč
327,83 bez DPH.
Vyprodáno
Datum dostupnosti: 2021-04-27
Brand:
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Top Flavour

Zrnková káva Kimbo Top Flavour je směsí 100% Arabicy, která přináší komplexní vyváženou chuť a nezaměnitelné aroma. Tato lehce pražená káva je jedním z produktů nové řady Espresso BAR, ve které najdete jen ta nejlahodnější krémová espressa s jedinečnou chutí a stálým aroma.

Z řady Espresso BAR si vybere každý

Široká škála směsí dokáže uspokojit i nejnáročnější znalce kávy. Ať už hledáte silného společníka pro ranní vstávání anebo polední odpočinek s jemným aromatickým espressem, zrnková káva Kimbo vás bezpochyby dostane.

Směs Kimbo Top Flavour je opravdovou lahůdkou. Zrnkovou kávu vybírají profesionální nákupčí přímo v místě produkce a zajišťují tak nepřekonatelnou preciznost a kvalitu, které jsou unikátními charakteristikami neapolského výrobce.

Perfektní kombinace sladké chuti a lehké kyselosti v zrnkové kávě Kimbo Top Flavour jsou zárukou skvělého zážitku při pití pravého italského espressa.

Šalek Kimbo kávy 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace