×

Kimbo Superior Blend zrnková káva 1kg

Neapol, domov espressa. Odtud pochází Kimbo Superior Blend. Příjemně jemná směs Arabiky a Robusty (70/30) původem ze střední a Jižní Ameriky okouzluje svou sladkostí a nízkou kyselostí. Šetrně pražená, s nezaměnitelnou vůní a skvělou chutí s tóny karamelu a květin. Výborně si rozumí s automatickým kávovarem a lze ji připravit také jako cappuccino nebo latte macchiato. Vychutnejte si to pravé neapolské espresso v kteroukoli denní dobu.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
327,00 Kč
291,96 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 7,00 Kč 42,00 Kč
12 12,00 Kč 144,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Superior Blend

Nezaměnitelné aroma a harmonická chuť jsou jedinečnými charakteristikami zrnkové kávy Kimbo Superior Blend. Unikátní směs tvořená převážně Arabicami nabízí neodolatelnou vůni, jemně sladkou, sametovou a svůdnou chuť.

Vytříbená chuť a stálé aroma pro znalce kávy

Lehce pražená zrnková káva potěší zejména náročné milovníky oblíbeného nápoje, kterým učaruje vytříbenou chutí. Káva Kimbo Superior Blend patří do nové řady produktů Espresso BAR, která se skládá ze šesti různých druhů zrnkových směsí v kilových baleních. Každá směs z této řady láká na krémové espresso s vynikající chutí a stálým aroma, které vás okouzlí v kteroukoli denní dobu.

Přeneste se do slunné Itálie s výborným šálkem toho pravého neapolského espressa a vychutnejte si dolce vita tak, jak ho znají jen Italové.

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
1
Kyselá
1
Úroveň pražení
1
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty