×

Kimbo Extreme zrnková káva 1kg

Za bohatou chutí a plným tělem zrnkové kávy Kimbo Extreme stojí nejvybranější Arabiky z Brazílie, Kolumbie a Salvadoru (65 %) doplněné indickou Robustou (35 %). Přeneste se do slunné jižní Itálie a vychutnejte si intenzivní vůni a excelentní chuť pravého espressa s tóny koření a čokolády.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
375,00 Kč
334,82 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 8,00 Kč 48,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Extreme

Nejlepší Arabicy Brazílie a Střední Ameriky, speciálně vybrané a upražené podle vzoru starých neapolských mistrů pražičů, se setkávají v unikátní směsi Kimbo Extreme. Zrnková káva z řady Espresso BAR vás okouzlí bohatým aroma a plným tělem, které uspokojí i nejnáročnější znalce kávy.

Dokonalost v šálku pravého neapolského espressa

Intenzivní vůně a neustálá snaha dosáhnout excelentní chuti charakterizují výjimečnou zrnkovou kávu Kimbo Extreme. S každým douškem si můžete vychutnat jedinečnou atmosféru historické Neapole plné kontrastů. Užijte si ranní probuzení s pravým italským espressem.

Káva Kimbo Extreme je součástí řady Espresso BAR, která se skládá ze šesti různých zrnkových směsí v kilových baleních. Široký výběr uspokojí každého milovníka kávy, ať už hledáte společníka pro silné ranní probuzení anebo jemné aromatické espresso pro zpříjemnění pracovního dopoledne.

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty