×

Kimbo Prestige zrnková káva 1kg

Zrnková káva Kimbo Prestige je vzácně vyrovnaná směs, kterou její výrobci namíchali především pro náročné znalce kávy a odborníky, kteří ocení chuť pravého italského espressa. Pečlivé zpracování a precizní pražení dělají z kávy Kimbo Prestige prémiovou směs s delikátní chutí a výraznou sladkou dochutí.

369,00 Kč
320,87 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Prestige

Kávu Kimbo Prestige namíchali její výrobce především pro náročné znalce kávy a odborníky, kteří dokážou ocenit kvalitu pravého italského espressa. Vzácně vyrovnaná směs zrn kávy Arabica učaruje svou jemností a výraznou sladkou dochutí.

Důraz na precizní zpracování a kvalitu

Jen ta nejlepší zrna Arabic se mísí v prestižní směsi zrnkové kávy Kimbo Prestige. Výsledkem opatrného zpracování a precizního stupně pražení je prémiová směs s delikátní chutí, která s lehkostí představuje, co to znamená opravdová láska ke kávě.

Zrnková káva Kimbo Prestige je součástí řady Espresso BAR, skládající se z šesti různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé směsi najdete krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Široký výběr dokáže uspokojit každého milovníka kávy, ať už hledáte silné nakopnutí pro ranní vstávání anebo jemné aromatické espresso.

Šalek Kimbo kávy 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace