×

Kimbo Prestige zrnková káva 1kg

Zrnková káva Kimbo Prestige je vzácně vyrovnaná směs Arabiky a Robusty (70/30), kterou její výrobci namíchali především pro ty, kteří ocení chuť pravého italského espressa. 

Původ Arabika: Brazílie, Peru, Kolumbie

Původ Robusta: Indie, Vietnam

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
335,00 Kč
299,11 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 8,00 Kč 48,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Prestige

Kávu Kimbo Prestige namíchali její výrobce především pro náročné znalce kávy a odborníky, kteří dokážou ocenit kvalitu pravého italského espressa. Pečlivé zpracování a precizní pražení dělají z kávy Kimbo Prestige prémiovou směs s delikátní a výrazně sladkou chutí, která Vám učarujeDOPORUČUJEME!

Důraz na precizní zpracování a kvalitu

Jen ta nejlepší zrna Arabic se mísí v prestižní směsi zrnkové kávy Kimbo Prestige. Výsledkem opatrného zpracování a precizního stupně pražení je prémiová směs s delikátní chutí, která s lehkostí představuje, co to znamená opravdová láska ke kávě.

Zrnková káva Kimbo Prestige je součástí řady Espresso BAR, skládající se z šesti různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé směsi najdete krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Široký výběr dokáže uspokojit každého milovníka kávy, ať už hledáte silné nakopnutí pro ranní vstávání anebo jemné aromatické espresso.

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty