Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg

Středně pražená směs Kimbo Extra Cream láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí. Třešničkou na dortu je dlouhotrvající bohatá pěna, která dělá z pití zrnkové kávy Kimbo Extra Cream jedinečný zážitek. Vychutnejte si dokonalou chuť pravého neapolského espressa.

369,00 Kč
320,87 bez DPH.

Nákupem tohoto produktu získáte 369 bodů

Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Extra Cream

Pečlivý výběr a zpracování těch nejkvalitnějších kávových zrn jsou základem jedinečné chuti zrnkové kávy Kimbo Extra Cream. Tato středně pražená směs láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí a neodolatelnou dlouhotrvající pěnu.

Precizní výběr zrn přináší nejlepší kvalitu

Zrnková káva Kimbo Extra Cream učaruje svými vlastnostmi všem milovníkům dobré kávy. Unikátní směs je výsledkem pečlivého výběru zrn z nejlepších kávových regionů světa. Profesionální nákupčí získávají zrna přímo od producentů a zaručují tak nejvyšší kvalitu a preciznost hned v prvních stádiích přípravy kávy.

Kimbo Extra Cream je součástí nové řady Espresso BAR, která nabízí šest různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé z nich najdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Z široké nabídky si vybere každý, ať už toužíte po silné a výrazné chuti anebo hledáte jemné aromatické espresso.

Šalek Kimbo kávy 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace