×

Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg

Populární Kimbo Extra Cream se skládá z 60 % indické Robusty a 40 % brazilské a kolumbijské Arabiky. I přes vysoký podíl Robusty má káva střední obsah kofeinu a hodí se k podávání během celého dne. Středně pražená směs láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí. Vůně je silná a intenzivní. Třešničkou na dortu pak je dlouhotrvající bohatá pěna. Dokonalá chuť pravého neapolského espressa.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
331,00 Kč
295,54 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 8,00 Kč 48,00 Kč
12 10,00 Kč 120,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 10 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Extra Cream

Pečlivý výběr a zpracování těch nejkvalitnějších kávových zrn jsou základem jedinečné chuti zrnkové kávy Kimbo Extra Cream. Tato středně pražená směs láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí a neodolatelnou dlouhotrvající pěnu.

Precizní výběr zrn přináší nejlepší kvalitu

Zrnková káva Kimbo Extra Cream učaruje svými vlastnostmi všem milovníkům dobré kávy. Unikátní směs je výsledkem pečlivého výběru zrn z nejlepších kávových regionů světa. Profesionální nákupčí získávají zrna přímo od producentů a zaručují tak nejvyšší kvalitu a preciznost hned v prvních stádiích přípravy kávy.

Kimbo Extra Cream je součástí nové řady Espresso BAR, která nabízí šest různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé z nich najdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Z široké nabídky si vybere každý, ať už toužíte po silné a výrazné chuti anebo hledáte jemné aromatické espresso.

Šalek Kimbo kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty