Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg

Středně pražená směs Kimbo Extra Cream láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí. Třešničkou na dortu je dlouhotrvající bohatá pěna, která dělá z pití zrnkové kávy Kimbo Extra Cream jedinečný zážitek. Vychutnejte si dokonalou chuť pravého neapolského espressa.

369,00 Kč
320,87 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná Káva Kimbo Extra Cream

Pečlivý výběr a zpracování těch nejkvalitnějších kávových zrn jsou základem jedinečné chuti zrnkové kávy Kimbo Extra Cream. Tato středně pražená směs láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí a neodolatelnou dlouhotrvající pěnu.

Precizní výběr zrn přináší nejlepší kvalitu

Zrnková káva Kimbo Extra Cream učaruje svými vlastnostmi všem milovníkům dobré kávy. Unikátní směs je výsledkem pečlivého výběru zrn z nejlepších kávových regionů světa. Profesionální nákupčí získávají zrna přímo od producentů a zaručují tak nejvyšší kvalitu a preciznost hned v prvních stádiích přípravy kávy.

Kimbo Extra Cream je součástí nové řady Espresso BAR, která nabízí šest různých zrnkových směsí v kilových baleních. V každé z nich najdete lahodné krémové espresso s jedinečnou chutí a stálým aroma. Z široké nabídky si vybere každý, ať už toužíte po silné a výrazné chuti anebo hledáte jemné aromatické espresso.

Šalek Kimbo kávy 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace