×

Lindt mini čokolády - napolitánky 1kg (145 ks)

Napolitánky Lindt jsou ideální jako doplněk ke kávě nebo čaji. Potěšte sebe nebo své hosty a vychutnejte si jedinečnou chuť Lindt. Šest nejznámějších receptů je již po desetiletí klasikou.

Přečíst článekShow less
778,16 Kč
694,78 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Malé čokolády Lindt díky své bohaté chuti a vynikající struktuře dodají nádech luxusu každé příležitosti a proto jsou dokonalým doplňkem pro každou zvláštní událost nebo večírek.

Obsahuje mix malých čokolád: Mléčná čokoláda, Mléčná s lískovými oříšky, Lindor mléčná, Mléčný křupavý nugát, Bílý křupavý nugát a Crémant.

Jedna mini čokoládka váží přibližně 7 g.
Sáček obsahuje přibližně 145 tabulek.

Rozměr jednotlivých čokolád je přibližně 3,5 x 2,5 cm.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty