Ronnefeldt Teavelope Red Berries porcovaný čaj 25 x 1,5g

Barevný obal v sobě skrývá ovocný čaj, jenž se pyšní vůní zralých jahod a malin. Teavelope Red Berries láká na výjimečnou chuť léta, kterou si bezpochyby zamilujete. V balení najdete 25 sáčků po 1,5 g, což je ideální množství pro přípravu čaje o 1–1,5 dl.

169,00 Kč
146,96 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Jak chutná čaj Ronnefeldt Teavelope Red Berries

Vynikající čaje Ronnefeldt Teavelope patří k tomu nejlepšímu, co na světovém trhu s čaji můžete objevit. Jedná se o prémiové produkty, které lákají na unikátní chuť i vůni. Každé balení obsahuje 25 sáčků po 1,5 g, což je ideální množství pro 1–1,5 dl nápoje.

Lahodná chuť a nezaměnitelné aroma

Ronnefeldt Teavelope se servíruje ve speciálním čajovém sáčku, které zaručuje dokonalé rozvinutí chutí i aroma. Perfektní chuti čaje dosáhnete přelitím čajového sáčku vodou, která právě začala vařit.

Společnost Ronnefeldt připravuje čaje pouze ortodoxní metodou, která zaručuje jejich prvotřídní kvalitu. Ortodoxní metoda vyžaduje zručnost, zkušenost, intuici a minimální využití mechanických strojů. Ronnefeldt vybírá pro pěstování čajů jen ty nejlepší čajové plantáže a dává důraz na preciznost a poctivost při přípravě lahodného čaje.

šálek kávy Vergnano 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace