×

Philips HD5061/01 vazelína pro spařovací jednotku

Představujeme potravinářskou vazelínu Philips HD5061/10 pro spařovací jednotku. Tato vazelína je speciálně vyvinutá pro použití ve spařovací jednotce Philips/Saeco a zajišťuje vám ten nejlepší možný výkon.

Přečíst článekShow less
103,00 Kč
85,12 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
20 5,00 Kč 100,00 Kč
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Vazelína pomáhá snižovat tření a opotřebení součástí spařovací jednotky Philips, což znamená, že spařovací jednotka vydrží déle. Díky tomu se také snadněji čistí.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty