×

MariaSole Caffè Espresso zrnková káva 1kg

Zrnková káva MariaSole Espresso, pražená tradiční sicilskou metodou na dřevě, je smyslným zážitkem. Intenzivní oříškovo-čokoládová chuť s příjemnou kyselostí a nezaměnitelnou vůní rozmanitých kávových chutí, hladká a sametová na jazyku i na patře, jemná a měkká s karamelovou sladkostí v závěru.

Přečíst článekShow less
828,00 Kč
739,29 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Pražení na ohni ze dřeva

Káva MariaSole Espresso se praží na Sicílii v Itálii tradiční metodou bubnového pražení na ohni ze dřeva. Jemně a ručně jako před stovkami let.

Tyto staleté znalosti, vyzrálé řemeslné umění a pečlivý výběr vysoce kvalitních zrn Arabika a Robusta dávají této pražené kávě dokonale harmonický charakter a fascinující aromatickou rozmanitost. Exkluzivně vybrané odrůdy kávových zrn se praží jednotlivě a s velkou péčí. Tímto způsobem dosáhne každý druh zrn přesně toho správného stupně pražení, nedochází k prudké změně teplot a uvolňují se cenná aromata a éterické oleje. Poté se zrna oddělí - a teprve později se znovu spojí ve zvláštním poměru.

Chuťový zážitek

Tato káva je smyslným zážitkem. Intenzivní oříškovo-čokoládová chuť s příjemnou kyselostí a nezaměnitelnou vůní rozmanitých kávových chutí, hladká a sametová na jazyku i na patře, jemná a měkká s karamelovou sladkostí v závěru: to je MariaSole Caffè Espresso - dlouhotrvající chuťový zážitek pro objevitele. Nejvyšší chuť, která vás láká ochutnávat ji znovu a znovu.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty