×

MariaSole Caffè Crema zrnková káva 1kg

Zrnková káva MariaSole Caffè Crema pražená tradiční sicilskou metodou na dřevě, je elegantní, nádherně jemná s obzvláště nízkou kyselostí. Voní po pražených vlašských ořeších a dřevě s nádechem ovoce. Čokoládově sladká pěna dotváří požitek až do pozoruhodně dlouhé dochuti.

Přečíst článekShow less
828,00 Kč
739,29 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Pražení v bubnu na ohni

Káva se praží na Sicílii v Itálii tradičním postupem pražení v bubnu na dřevěném ohni. Pečlivě a ručně, stejně jako před stovkami let.

Staleté znalosti, vyzrálé řemeslné umění a pečlivý výběr vysoce kvalitních zrn Arabiky a Robusty dávají této pražené kávě dokonale harmonický charakter a fascinující aromatickou rozmanitost. Exkluzivně vybrané odrůdy kávových zrn se praží jednotlivě a s velkou péčí. Tímto způsobem dosáhne každý druh zrn přesně toho správného stupně pražení, nedochází k prudké změně teplot a uvolňují se cenná aromata a éterické oleje. Poté se zrna oddělí - a teprve později se znovu spojí ve zvláštním poměru.

Chuť s nízkou kyselostí

Káva Caffè Crema je elegantní, nádherně jemná s obzvláště nízkou kyselostí. Vůně pražených vlašských ořechů a dřeva, nádech ovoce a čokoládově sladká pěna, dotvářejí požitek až do pozoruhodně dlouhé dochuti.

Kávové potěšení s mimořádnou cremou!

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty