×

Caffé del Doge Rialto zrnková káva 1kg

Osobitá směs pro espresso s příjemným nádechem kakaa a bez výrazně hořkých tónů, respektující tradiční benátské metody pražení. Chuť je plná a vyvážená.

Přečíst článekShow less
479,00 Kč
427,68 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Osobitá kávová směs s příjemným nádechem kakaa bez výrazně hořkých tónů. Zrna Arabiky původem z Brazílie a Kolumbie jsou v malém množství doplněna vybranými zrny Robusty z Indie, pražena a poté míchána podle tradičních benátských metod.

Chuť je plná a vyvážená. Název kávy se vztahuje k historickému mostu v Benátkách a slibuje vychutnat si tradici a historii benátské kávy v každém šálku. 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty