×
Kafone

Kafone

Kafone je česká značka, zakládající si na kvalitě a poctivosti. Patří pod rodinnou společnost GOOD BRANDS s.r.o., která se věnuje výrobě a prodeji výrobků z oblasti zdraví. Od roku 2015 navíc vstoupila i do světa kávy.

Z Brna do světa

Značka je nová, ale rychle rostoucí. Z rodného Brna se brzo rozšířila na evropské trhy a jedinečnou kávu si díky ní mohou vychutnat fajnšmekři na Slovensku, v Rakousku, Polsku i Maďarsku.

Kafone si dává záležet na tom, aby vám nabízela neustále široký sortiment káv a příslušenství za rozumnou cenu. Zboží máme vždy na skladě, zaručujeme proto rychlou expedici a dostupnost. Zároveň Kafone nabízí kávy s vysokým datem exspirace.

Kromě značky Kafone se společnost GOOD BRANDS s.r.o. zabývá výrobou a prodejem Xylitolu (březový cukr) a výhradně zastupuje značky Xlear a Iplikator.

Logo Segafredo 
Kafone - káva z Brna
19,00 Kč (s DPH)
Drobná lžička o objemu zhruba 3 mililitry se používá při podávání kávy mocca v malých šálcích. Naservírujte kávu stylově a využijte lžičky, vyrobené z chromované nerezavějící oceli. Délka lžičky je 10,5 cm. 
29,00 Kč (s DPH)
Servírujte kávu stylově. Pomůže vám s tím speciální lžička k latte macchiato, která je vyrobena z chromované nerezavějící oceli. Lžičku nabízíme ve dvou velikostech o délce 225 mm nebo 180 mm.
79,00 Kč (s DPH)
(2)
Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ho stylově v kvalitní nerezové mléčence. Nabízíme ji ve dvou velikostech, 30 nebo 100 ml. Užijte si svou kávu s mlékem, tak jak to máte nejraději, a k tomu se stylem.
35,00 Kč (s DPH)
(2)
Vychutnáváte si svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si mléko ve stylové porcelánové mléčence a povyšte kávový rituál na novou úroveň. Porcelánovou mléčenku nabízíme ve dvou velikostech, můžete si vybrat buď 30 anebo...
Zobrazení 1-15 z 18 položek

Hlavní nabídka

Informace