×
Kafone

Kafone

Kafone je česká značka, zakládající si na kvalitě a poctivosti. Patří pod rodinnou společnost GOOD BRANDS s.r.o., která se věnuje výrobě a prodeji výrobků z oblasti zdraví. Od roku 2015 navíc vstoupila i do světa kávy.

Z Brna do světa

Značka je nová, ale rychle rostoucí. Z rodného Brna se brzo rozšířila na evropské trhy a jedinečnou kávu si díky ní mohou vychutnat fajnšmekři na Slovensku, v Rakousku, Polsku i Maďarsku.

Kafone si dává záležet na tom, aby vám nabízela neustále široký sortiment káv a příslušenství za rozumnou cenu. Zboží máme vždy na skladě, zaručujeme proto rychlou expedici a dostupnost. Zároveň Kafone nabízí kávy s vysokým datem exspirace.

Kromě značky Kafone se společnost GOOD BRANDS s.r.o. zabývá výrobou a prodejem Xylitolu (březový cukr) a výhradně zastupuje značky Xlear a Iplikator.

Logo Segafredo 
Kafone - káva z Brna
21,00 Kč (s DPH)
Drobná lžička o objemu zhruba 3 mililitry se používá při podávání kávy mocca v malých šálcích. Naservírujte kávu stylově a využijte lžičky, vyrobené z chromované nerezavějící oceli. Délka lžičky je 10,5 cm. 
29,00 Kč (s DPH)
Servírujte kávu stylově. Pomůže vám s tím speciální lžička k latte macchiato, která je vyrobena z chromované nerezavějící oceli. Lžičku nabízíme ve dvou velikostech o délce 225 mm nebo 180 mm.
79,00 Kč (s DPH)
(2)
Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ho stylově v kvalitní nerezové mléčence. Nabízíme ji ve dvou velikostech, 30 nebo 100 ml. Užijte si svou kávu s mlékem, tak jak to máte nejraději, a k tomu se stylem.
35,00 Kč (s DPH)
(2)
Vychutnáváte si svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si mléko ve stylové porcelánové mléčence a povyšte kávový rituál na novou úroveň. Porcelánovou mléčenku nabízíme ve dvou velikostech, můžete si vybrat buď 30 ml...
209,00 Kč (s DPH)
(1)
Kelímky na kávu vám skvěle poslouží na servírování horkých nápojů na nejrůznějších akcích. Kelímky na sobě mají text „coffee 4 you“ a jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem, díky čemuž nemění aroma nápoje. Vybrat si...
Zobrazení 1-15 z 15 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty