×
PPL Parcelshop

Kafone ORO zrnková káva 1kg

Za lahodnou chutí zrnkové kávy Kafone ORO stojí poměr 80 % arabicy z Brazílie a Kolumbie a 20 % robusty z Indie. Tato směs italské kávy je jemná, méně hořká a obsahuje méně kofeinu než Kafone Selezione. Objednejte si ji na zkoušku a získáte dopravu zdarma

384,00 Kč
333,91 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Kafone ORO

Lahodná směs Kafone ORO láká na 80 % arabicy z Brazílie a Kolumbie a 20 % robusty z Indie. Tato kvalitní směs italské kávy rozzáří váš den, ať už ji popíjíte doma nebo v kanceláři. Hodí se do automatických i profesionálních kávovarů. 

Kvalitní káva za příznivou cenu

Zrnková káva Kafone ORO je oproti naší směsi Kafone Selezione méně hořká a má nižší obsah kofeinu. Směs obsahuje více kvalitních zrn arabica a je mnohem jemnější. Je ideální pro každého, kdo hledá kvalitní kávu za příznivou cenu.

Objednejte si Kafone ORO na zkoušku. Ke každé objednávce, která obsahuje kilo kávy Kafone ORO, získáte do konce října dopravu zdarma! Když si objednáte karton 6 kg, tak nejen, že nemusíte platit za dopravu, navíc dostanete Kafone ORO za výhodnější cenu. 

Šalek kávy kafone Selezione 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace