×

Kafone ORO zrnková káva 1kg

Za lahodnou chutí zrnkové kávy Kafone ORO stojí poměr 80 % arabicy z Brazílie a Kolumbie a 20 % robusty z Indie. Tato směs italské kávy je jemná, méně hořká a obsahuje méně kofeinu než Kafone Selezione. Objednejte si ji na zkoušku a získáte dopravu zdarma

Přečíst článekShow less
373,98 Kč
333,91 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Kafone ORO

Lahodná směs Kafone ORO láká na 80 % arabicy z Brazílie a Kolumbie a 20 % robusty z Indie. Tato kvalitní směs italské kávy rozzáří váš den, ať už ji popíjíte doma nebo v kanceláři. Hodí se do automatických i profesionálních kávovarů. 

Kvalitní káva za příznivou cenu

Zrnková káva Kafone ORO je oproti naší směsi Kafone Selezione méně hořká a má nižší obsah kofeinu. Směs obsahuje více kvalitních zrn arabica a je mnohem jemnější. Je ideální pro každého, kdo hledá kvalitní kávu za příznivou cenu.

Objednejte si Kafone ORO na zkoušku. Ke každé objednávce, která obsahuje kilo kávy Kafone ORO, získáte do konce října dopravu zdarma! Když si objednáte karton 6 kg, tak nejen, že nemusíte platit za dopravu, navíc dostanete Kafone ORO za výhodnější cenu. 

Šalek kávy kafone Selezione 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty