×
PPL Parcelshop

Kafone Selezione zrnková káva 1kg

Zrnková káva Kafone Selezione je ideálním společníkem pro české milovníky kávy. Lahodná směs je ideálním společníkem do každého dne. Káva se perfektně hodí do kávových automatů, a skvěle ji proto využijete v kancelářích

299,00 Kč
260,00 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Kafone Selezione

Známe chutě českých konzumentů a víme, co jim učaruje.  Zrnková káva Kafone Selezione přesně vystihuje přání českých milovníků kávy.  Navíc kromě chuťových buněk potěší i vaši peněženku. Kvalitní kávu, která se vyrovná mnohem dražším směsím, nabízíme za skvělou cenu, která vám bezpochyby udělá radost. 

Lahodná chuť nejen pro konzumaci v kancelářích

Zrnková káva Kafone Selezione je směs Arabicy a Robusty z Kolumbie v poměru 50:50. Káva se perfektně hodí do kávových automatů a skvěle ji proto využijete v kancelářích. Kafone Selezione je ideálním společníkem do každého dne.

Náš recept na dokonalé espresso je jednoduchý. Hledáme a pražíme takové kávy, které se navzájem doplňují, a vytváří tak komplexní a vyvážený nápoj. Samotná zrna se praží za vysoké teploty ve velmi malých dávkách a kávy jsou smíchány během pomalého pražení. Díky tomuto procesu se veškeré negativní vlastnosti, jako je kyselost a hořkost, snižují na minimum, a káva tak získá dokonalou plnou chuť. Při objednání kartonu zrnkové kávy  Kafone  Selezione  navíc získáte dopravu zdarma. Vyzkoušejte novou chuť a ušetřete až 50 % nákladů na kávu.  Získáte kvalitnější, nebo stejně kvalitní kávu, jako jste pili dosud, za mnohem lepší cenu.

Šalek kávy kafone Selezione 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace