×

Dárkové balení HARIO Mini Mill Slim Plus

Dárkové balení obsahuje 500g výběrové zrnkové kávy a kvalitní mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus. Vše zabaleno v kvalitní krabičce s průhledným víkem. Skvělý dárek pro nadšence, kteří se zajímají o nové světové značky a alternativní domácí přípravu kávy.

Aktuálně balíme výběrovky z mnichovské pražírny Vees House Roast a Keňa Top Massai. Na přání je možná změna, požadavek napište prosím do poznámky, pokud to bude potřeba, kontaktujeme Vás.

Přečíst článekShow less
1 145,00 Kč
946,28 bez DPH.
Tento balíček obsahuje
Vyprodáno
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty