×

Výhodný set spořičů vody RCM pro dům

Výhodný set spořičů vody s nejmodernějšími technologiemi na trhu, které zaručují komfortní a úsporný průtok nezávisle na tlaku vody + snadné odstranění vodního kamene. Obvyklá návratnost méně jak 4 měsíce, životnost 10 let a více. 2 členná domácnost obvykle za 10 let ušetří za ohřev vody a vodu 60 000 Kč + 1,4 tuny CO2. Návratnost investice 7 900%.

Přečíst článekShow less
750,00 Kč
619,83 bez DPH.
Skladem posledních 10 ks
Popis
Šetření energie a úspora vody v domácnosti
NAŠE PRODUKTY ŠETŘÍ ENERGII, VODU, VAŠE PENÍZE A KLIMA.

Malé produkty s velkým dopadem, to jsou naše spořiče vody nejnovější generace. Jsou jako žádné jiné

- Malá investice, velká návratnost
- Šetří peníze, energii, vodu a klima
- Životnost 10 let a více
- Jednoduchá instalace

Jednoduchá instalace 5 minut práce

Úspora až 40% teplé a 60% studené vody

Úspora až 350 kWh energie/osobu

Úspora až 3500 Kč na osobu/rok

Set pro úsporu vody obsahuje

1x Kuchyň

2x Umyvadlo

1x Sprcha

1x Klíč a těsnění

Spořič RCM Push do kuchyně

Kuchyně je místo, kde spotřebujete spoustu vody, ale většina spořičů zde selhává - když je to potřeba, nenapustíte s nimi rychle velké množství vody. RCM Push přináší řešení v podobě tlačítka přímo na spořiči, které vám umožní prakticky přepnout mezi úsporným proudem 5 l/min a proudem 11 l/min. pro rychlé napouštění vody, kdykoli to potřebujete. Průtok je nezávislý na tlaku vody (od 1 do 10-ti barů).

Spořící mód

Změna proudu stisknutím tlačítka

Plný proud

Spořič RCM Easy Clean DC

Osazením umyvadel v domácnosti spoříčem vody uspoříte až 66% vody a 40% nákladů na její ohřev. Naše nejnovější spořiče RCM mají integrované technologie:

- Průtok 3,7 l/min nezávisle na tlaku (od 0.25 do 10-ti barů)
- Easy Clean pro jednoduché odstranění vodního kamene přejetím prstu
- Dual Core pro plný proud již od tlaku 0.25 baru
- Komfortní plný proud - obvykle dojde ke zlepšení komfortu oproti předchozímu stavu

Spořič do sprchy

Sprcha je místo, kde obvykle spotřebujete v domácnosti největší množství teplé vody a má tedy největší prostor pro úsporu energie a vody. Instalací spořiče do sprchy snížíte průtok vody na 8l /min. ušetříte obvykle 40% nákladů na ohřev a vodu. Průtok je nezávislý na tlaku od 1 do 10-ti barů.

Tradice a kvalita z Německa

Spořiče vody RCM jsou vyrobeny společností RC Mannesmann, která v roce 1973 vyrobila první spořič vody na světě a dodnes v této inovativní a odpovědné činnosti pokračuje. 50 let zkušeností garantuje nejlepší parametry a technologie. Skupina, do které patří i Kafone, společnost RC Mannesmann výhradně zastupuje na českém a slovenském trhu.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty