×

JURA čisticí tablety 3v1

Inovované čisticí tablety JURA 3v1 v balení po 6 a 25 kusech. Tři fáze v jedné aplikaci: čištění, údržba a nově i ochrana.

Ekologické složení bez fosfátů.

Přečíst článekShow less
260,00 Kč
214,88 bez DPH.
Vyberte balení
  •  6 ks
  •  25 ks
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis
Jak to funguje

Třífázové čisticí tablety JURA skvěle vyčistí kávovar a zároveň poskytují dlouhotrvající ochranu. Tableta kávovar dokonale vyčistí, zamezí hromadění mastnoty z kávových zbytků a ochrání povrch před usazováním minerálních usazenin.

Fáze 1: Čištění

Spařovací jednotka a spařovací sítko jsou důkladně propláchnuty horkou vodou o teplotě 80 °C. Vysoce účinná receptura čisticí tablety přitom odstraňuje zbytky kávového tuku a oleje, které mohou mít negativní vliv na chuť a celkovou kvalitu kávy.

Fáze 2: Údržba

Ve druhé fázi, fázi údržby, speciální účinné látky ochrání povrch kávových cest a zabrání a zabraňují tak opětovnému usazování zbytků kávy a kávových tuků.

NOVINKA Fáze 3: Ochrana

V nově vyvinuté třetí fázi, chrání tzv. komplexotvorné látky automatický kávovar před minerálními usazeninami.

Důsledné dodržování ekologických předpisů

Značka JURA má dlouhodobou tradici ekologické šetrnosti a úsporného hospodaření se zdroji a energiemi. Složení originálních čisticích tablet od firmy JURA je proto výhradně bezfosfátové. Optimalizovaná receptura zaručuje hygienu s certifikací TÜV pro automatický kávovar a zároveň chrání životní prostředí.

VAROVÁNÍ:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně umyjte ruce vodou. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Odstraňte obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Obsahuje: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicích činidel na bázi kyslíku; 5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky.

 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
7610917627158
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty