×

Čisticí tablety Philips CA6704/10

Uvařte si chutnější kávu. Vychutnejte si čerstvou kávu a ne její zbytky! Tento výrobek odstraňuje zbytky kávového oleje ze spařovací jednotky vašeho kávovaru. Pro zajištění maximální životnosti a bezpečnosti přístrojů Philips a Saeco používejte pouze odstraňovač kávového oleje Philips.

Balení obsahuje 6 tablet pro 6 čistících cyklů.

Přečíst článekShow less
169,00 Kč
139,67 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

NEBEZPEČÍ:

Způsobuje vážné poškození zraku. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranu očí/ochranu obličeje.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:  Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Ihned volejte centrum jedů nebo doktora/ošetřujícího lékaře.

Likvidujte obsah/nádobu v místě sběru nebezpečného nebo zvláštního odpadu.

Nebezpečné látky: PERUHLIČITAN SODNÝ, SODNÁ SŮL KYSELINY (1-HYDROXYETHYLIDEN) DI-FOSFORITÉ

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty