×

Vee's Francouzské pražení zrnková káva 250g

Francouzská snídaně a káva s horkým mlékem. Klasika, která vyžaduje velmi tmavé pražení. Výsledkem je silná chuť s výrazně kořeněným a kouřovým aroma. Směs velmi tvrdých Grand-Cru kávových zrn z nejvyšších nadmořských výšek hlavních latinsko-amerických pěstitelských oblastí a východní Afriky.  Ve vysokých nadmořských výškách fazole pomalu dozrávají, jsou pevnější, tvrdší a plné chutí, perfektní pro udržení síly a komplexnosti pod intenzivním teplem delšího procesu pražení.

Metoda francouzského pražení není káva pro konzervativce, ale pro ty, kteří jsou připraveni přijmout silnou chuť a výrazné kouřové podtónyVee’s French Roast je ideální hned po probuzení. 

Příprava: filtrovaná káva, káva s mlékem, cappuccino

189,00 Kč
164,35 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Metoda francouzského pražení

Metoda francouzského pražení byla široce využívána na konci 19. století. Původní chuť kávy je potlačena a dominují chutě vzniklé pražením. Ebenově zbarvená zrna odrůdy Arabika se lesknou oleji, které vyšly při pražení na povrch. Tmavé pražení zdůrazňuje ostrost a pikantní tóny s kouřovými podtóny, kyselost je potlačena. Naše směs "do poloviny doplněná mlékem" je zvlášť vhodná jako silná ranní káva - v tradičním francouzském stylu.

Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace