×

Vee's Francouzské pražení zrnková káva 250g

Francouzská snídaně a káva s horkým mlékem. Klasika, která vyžaduje velmi tmavé pražení. Výsledkem je silná chuť s výrazně kořeněným a kouřovým aroma. Směs velmi tvrdých Grand-Cru kávových zrn z nejvyšších nadmořských výšek hlavních latinsko-amerických pěstitelských oblastí a východní Afriky.  Ve vysokých nadmořských výškách fazole pomalu dozrávají, jsou pevnější, tvrdší a plné chutí, perfektní pro udržení síly a komplexnosti pod intenzivním teplem delšího procesu pražení.

Metoda francouzského pražení není káva pro konzervativce, ale pro ty, kteří jsou připraveni přijmout silnou chuť a výrazné kouřové podtónyVee’s French Roast je ideální hned po probuzení.

Složení: Arabika 95 %, Robusta 5 %.

Příprava: filtrovaná káva, káva s mlékem, cappuccino

Přečíst článekShow less
Původní cena: 189,00 Kč
159,00 Kč
138,26 bez DPH.
Skladem poslední 1 ks.

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Metoda francouzského pražení

Metoda francouzského pražení byla široce využívána na konci 19. století. Původní chuť kávy je potlačena a dominují chutě vzniklé pražením. Ebenově zbarvená zrna odrůdy Arabika se lesknou oleji, které vyšly při pražení na povrch. Tmavé pražení zdůrazňuje ostrost a pikantní tóny s kouřovými podtóny, kyselost je potlačena. Naše směs "do poloviny doplněná mlékem" je zvlášť vhodná jako silná ranní káva - v tradičním francouzském stylu.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty