×

Vee's Francouzské pražení zrnková káva 250g

Francouzská snídaně a káva s horkým mlékem. Klasika, která vyžaduje velmi tmavé pražení. Výsledkem je silná chuť s výrazně kořeněným a kouřovým aroma. Směs velmi tvrdých Grand-Cru kávových zrn z nejvyšších nadmořských výšek hlavních latinsko-amerických pěstitelských oblastí a východní Afriky.  Ve vysokých nadmořských výškách fazole pomalu dozrávají, jsou pevnější, tvrdší a plné chutí, perfektní pro udržení síly a komplexnosti pod intenzivním teplem delšího procesu pražení.

Metoda francouzského pražení není káva pro konzervativce, ale pro ty, kteří jsou připraveni přijmout silnou chuť a výrazné kouřové podtóny. Ideální po probuzení.

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Metoda francouzského pražení

Metoda francouzského pražení byla široce využívána na konci 19. století. Původní chuť kávy je potlačena a dominují chutě vzniklé pražením. Ebenově zbarvená zrna odrůdy Arabika se lesknou oleji, které vyšly při pražení na povrch. Tmavé pražení zdůrazňuje ostrost a pikantní tóny s kouřovými podtóny, kyselost je potlačena. Naše směs "do poloviny doplněná mlékem" je zvlášť vhodná jako silná ranní káva - v tradičním francouzském stylu.

Složení: Arabika 95 %, Robusta 5 %.

Příprava: filtrovaná káva, káva s mlékem, cappuccino

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty