×

Nespresso kapsle Ciocattino

V lahodné kávě Ciocattiono se mísí tmavá a hořká čokoláda s jemným aroma a nádechem karamelu Grand Cru Livanto. Vychutnejte si zajímavou směs, která vám rozjasní každé lenivé ráno.

Přečíst článekShow less
111,03 Kč
99,13 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Ochutnejte Pellini pro Nespresso

Jako alternativu k originálním kapslím Nespresso můžete vyzkoušet kapsle Pellini pro Nespresso. Obsahují nejlepší výběrové kávy tradičního italského rodinného výrobce Pellini. Jedná se o jednu z vůbec největších pražíren v Itálii, která si dává záležet na poctivém přístupu. V naší nabídce najdete jak 100% Arabicy, tak různé směsi a BIO kapsle, Doporučujeme ochutnat výjimečnou směs Pellini 100% TOP nebo neméně lahodnou Pellini Absolute.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty