×

PELLINI TOP Arabica 100% Bez kofeinu pro Nespresso 10ks

Zamilujte se do vrcholné směsi italské pražírny PELLINI a vychutnejte si ji i v bezkofeinové variantě. Kávu Pellini TOP 100% Arabica Dec si můžete připravit v kávovaru Nespresso a užít si jedinečné aroma a nezaměnitelnou chuť výběrové kávy bez kompromisů. Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli najdete 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná káva Pellini TOP Arabica 100% Bez kofein

Vrcholnou směs italské pražírny Pellini si můžete vychutnat i v bezkofeinové variantě. Dekofeinizace kávy Pellini Top probíhá velmi šetrnou metodou pomocí kyslíku a oxidu uhličitého, díky které se nemění aroma ani chuť kávy. Nákladná metoda zaručuje perfektní výsledek a nezapomenutelný požitek z pití výjimečné italské směsi. Tato bezkofeinová směs je tím nejkvalitnějším, co na kávovém trhu najdete.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace