×

Ochutnávkový balíček Jolly Caffé

Degustační balíček Jolly Caffé obsahuje nejlepší směsi toskánské pražírny. Navíc k němu získáte dopravu zdarma. V balíčku najdete lahodnou směs Caffé Crema, která se pyšní sametovou chutí s nádechem kakaa. Další je Espresso TSR, lákající na plnou, mírně ořechovou chuť. Poslední směsí je jedinečná Firenze, patřící mezi top kávy italské gastronomie.

1 669,00 Kč
1451,30 bez DPH.
Tento balíček obsahuje
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Doprava zdarma k vyhlášené kávě

Vyzkoušejte kávu, která patří k tomu nejlepšímu, co lze na italském trhu najít. Nejste si jisti, která varianta by vám chutnala? Právě pro vás je degustační balíček, v němž najdete vyhlášené směsi toskánské pražírny Jolly Caffé. Navíc k balíčku získáte dopravu zdarma.

Neodolatelné cappuccino

Degustační balíček obsahuje Caffé Crema, lahodnou směs, kterou tvoří dvanáct vysokohorských Arabic z vyhlášených kávových regionů. Káva se pyšní sametovou a intenzivní chutí s nádechem kakaa, sušenek a sušeného ovoce. Jako druhou v balíčku najdete směs Espresso TSR. Tato káva kombinuje 70 % Arabicy a 30 % Robusty z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Láká na pikantní a vyzývavé aroma, které doplňuje plná a mírně ořechová chuť. Bonusem je hustá a chuťově prvotřídní crema.

Poslední kávu tvoří lahodná směs Firenze, která patří mezi top kávy italské gastronomie. Tvoří ji 70 % Arabicy a 30 % Robusty. Jolly Firenze je skvělá v kombinaci s mlékem a cukrem, dokonale si ji proto vychutnáte jako lahodné cappuccino.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace