×

Ochutnávkový balíček Jolly Caffé

Degustační balíček Jolly Caffé obsahuje nejlepší směsi toskánské pražírny. Navíc k němu získáte dopravu zdarma. V balíčku najdete lahodnou směs Caffé Crema, která se pyšní sametovou chutí s nádechem kakaa. Další je Espresso TSR, lákající na plnou, mírně ořechovou chuť. Poslední směsí je jedinečná Firenze, patřící mezi top kávy italské gastronomie.

Přečíst článekShow less
1 625,46 Kč
1451,30 bez DPH.
Namísto 1 679,05 Kč
Tento balíček obsahuje
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Doprava zdarma k vyhlášené kávě

Vyzkoušejte kávu, která patří k tomu nejlepšímu, co lze na italském trhu najít. Nejste si jisti, která varianta by vám chutnala? Právě pro vás je degustační balíček, v němž najdete vyhlášené směsi toskánské pražírny Jolly Caffé. Navíc k balíčku získáte dopravu zdarma.

Neodolatelné cappuccino

Degustační balíček obsahuje Caffé Crema, lahodnou směs, kterou tvoří dvanáct vysokohorských Arabic z vyhlášených kávových regionů. Káva se pyšní sametovou a intenzivní chutí s nádechem kakaa, sušenek a sušeného ovoce. Jako druhou v balíčku najdete směs Espresso TSR. Tato káva kombinuje 70 % Arabicy a 30 % Robusty z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Láká na pikantní a vyzývavé aroma, které doplňuje plná a mírně ořechová chuť. Bonusem je hustá a chuťově prvotřídní crema.

Poslední kávu tvoří lahodná směs Firenze, která patří mezi top kávy italské gastronomie. Tvoří ji 70 % Arabicy a 30 % Robusty. Jolly Firenze je skvělá v kombinaci s mlékem a cukrem, dokonale si ji proto vychutnáte jako lahodné cappuccino.

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty