Jolly Caffè

Jolly Caffè

od roku 1953 vzniká lahodná káva v centru romantického Toskánska, krásné Florencii. Pražírnu tehdy založil Dante Belardinelli, který se již od počátku snažil o vytvoření dokonalého a s ničím neporovnatelného espressa s chutí, která přetrvá.

Důraz na italské tradice

Jolly Caffé považuje tradiční italskou espresso kulturu za jednu z nejdůležitějších životních hodnot. Proto stále klade takový důraz na zachování tradice, ať už jde o pečlivě vybírání kvalitních směsí, poskytování profesionálního tréninku baristům anebo ujišťování se, zda jsou zákazníci spokojeni.

Právě propagace a ochrana kvality směsí a espressa patří k nejdůležitějším aktivitám toskánské pražírny. Už v roce 1989 patřila Jolly Caffé k zakladatelům „Coffee Bar Roasters Consortium“ (od roku 1992 „Grancaffé Consortium), skupiny jedenácti vysoce kvalitních pražíren v zemi.

Propagace kvalitní kávy

S propagací kvalitní výběrové kávy pokračovala Jolly Caffé i v roce 1993, kdy začala spolupráci s IAAC (International Institute of Coffee Tasters, Mezinárodní institut degustátorů kávy). Společně definovali profil kvalitní kávy, což v tehdejší době ještě nikdo nedělal.

Kvalita stojí stále na prvním místě v žebříčku hodnot Jolly Caffé. I díky tomu byla první italskou společností, která obdržela certifikát Espresso Italiano Certificato za své dokonalé espresso. Tradice pokračuje, a proto dnes Jolly Caffé patří mezi aktivní zakládající členy Institutu EIC (Excelencies Italian Certificate), jenž přivádí dohromady excelentní společnosti s italskou výrobou.

Káva pražírny Jolly Caffé je dokonalým vyjádřením italské kvality. Pražírna si sama vybírá kávová zrna, pečlivě je praží a vytváří dokonalé směsi. Každý šálek slibuje podmanivý smyslový zážitek a nezaměnitelnou osobitou chuť.
Navštívte web výrobce Jolly Caffé pro více informací.

Logo Jolly 
Jolly kavárny
Jolly Caffé Firenze zrnková káva 1kg
Vyprodáno
499,00 Kč (s DPH)
Směs Jolly Firenze představuje to nejlepší z idylického Toskánska. Lahodnou kávu tvoří 70 % Arabicy a 30 % Robusty a láká na plné tělo a kakaové aroma. Chutná skvěle v kombinaci s mlékem i cukrem, a můžete si ji tak...
Zobrazení 1-5 z 5 položek

Hlavní nabídka

Informace