×

Jolly Caffé Espresso TSR zrnková káva

Jedinečná směs Espresso TSR láká na pikantní a vyzývavé aroma a plnou, mírně ořechovou chuť s výbornou strukturou a délkou. Tvoří ji ze 70 % Arabica a z 30 % Robusta z vyhlášených plantáží Střední a Jižní Ameriky. Bonusem je hustá a chuťově prvotřídní crema.

Přečíst článekShow less
549,29 Kč
490,43 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Jolly Caffé Espresso TSR

Jedinečnou směs Espresso TSR tvoří 70 % Arabicy a 30 % Robusty z plantáží Střední a Jižní Ameriky. Láká na pikantní a vyzývavé aroma a učaruje vám plnou, mírně ořechovou chutí s výbornou strukturou a délkou. Krásným bonusem je hustá a chuťově prvotřídní crema.

Toskánská idylka v šálku kávy

Jolly Caffé pochází z blízkosti toskánské metropole Florencie. Nekonečné idylické kopce a borovice inspirovaly výrobu lahodné směsi, s každým šálkem směsi Espresso TSR se proto můžete přenést do nádherného a romantického Toskánska. Italská pražírna si dává záležet na prvotřídní kvalitě a precizním postupu, můžete si proto být jisti, že se k vám dostává opravdu to nejlepší.

Vychutnejte si svůj kousek Itálie a zamilujte se do bohaté směsi s nezaměnitelným aroma.

salek kávy Jooly 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8000429001253
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty