×

Jolly Caffé Firenze zrnková káva 1kg

Směs Jolly Firenze představuje to nejlepší z idylického Toskánska. Lahodnou kávu tvoří 70 % Arabicy a 30 % Robusty a láká na plné tělo a kakaové aroma. Chutná skvěle v kombinaci s mlékem i cukrem, a můžete si ji tak užít jako dokonalé cappuccino.

Přečíst článekShow less
456,77 Kč
407,83 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 20,00 Kč 120,00 Kč
12 30,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Jolly Caffé Firenze

Florencie (Firenze) patří mezi perly Itálie, je hlavním městem Toskánska a kolébkou renesance jako jedno z kulturních center země. Vychutnejte si lahodnou směs Caffé Firenze, která vám umožní obdivovat impozantní katedrálu nebo historickou sochu Davida.

Neodolatelné cappuccino

Plné tělo a kakaové aroma jsou jedinečnými charakteristikami směsi Firenze. Tvoří ji 70 % Arabica a 30 % Robusta a dělají ze směsi Firenze top kávu pro italskou gastronomii. Jolly Firenze chutná skvěle v kombinaci s mlékem i cukrem a díky tomu si ji vychutnáte jako dokonalé cappuccino či latte macchiato.

Dopřejte si kousek idylického Toskánska v každém šálku lahodné směsi a vychutnejte si Jolly Firenze tak, jak to máte nejraději.

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty