×

Konvička Bialetti Moka Express - hliník

Tradiční hliníková konvička Bialetti Moka Express je už více než 80 let ikonou v přípravě kávy. Najdete ji téměř ve všech italských domácnostech. Moka konvičku poznáte podle stylového designu art deco a ilustraci „malého muže s knírem“.

813,00 Kč
671,90 bez DPH.
Velikost
  •  1 šálek
  •  2 šálky
  •  3 šálky
  •  4 šálky
  •  6 šalků
  •  9 šálků
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
Brand:
Popis

Jedinečnost Konvičky Bialetti Moka Express

Tradiční hliníková konvička je nezaměnitelnou součástí většiny italských domácností. Vyrábí se v různých velikostech podle objemu. Záleží na vás, kolik chcete připravit kávy. Z moka konvičky uvaříte kávu, která chuťově spadá mezi silné espresso a filtrovanou kávu. 

Správná příprava zaručí skvělou chuť kávy

Názory na kávu z moka konvice jsou rozporuplné. Zatímco jedni si ji nemohou vynachválit, druzí mají pocit, že káva z moka konvičky chutná odporně. Chyba je ale ve špatné přípravě. Pro naše zákazníky jsme připravili vlastní návod, podle kterého uvaří v moka konvičce skvělou kávu každý.

Stylová hliníková konvice Bialetti Moka Express se už více než 80 let vyrábí ve stejné podobě, inspirované designem art deco. Na popularitě jí přidala ilustrace „malého muže s knírem“, kterou můžete vidět na boční straně konvice.

Hliníková konvice Bialetti Moka Express se nehodí na indukci. Konvici neumývejte v myčce. 

bialetti man 
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8006363011631
Návod na kávu v Moka konvičce
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace