×

Ochutnávkový balíček Attibassi

Ochutnejte vytříbené italské směsi a připravte si doma nebo v kanceláři kávu jako z nejlepší kavárny. K objednávce balíčku získáte dopravu zdarma.

Složení ochutnávkového balíčku:

Attibassi Crema dOro

Attibassi Sublime 100% Arabica

Přečíst článekShow less
1 216,00 Kč
1085,71 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Balení Attibassi Degustační set s dopravou ZDARMA

Přeneste si kus Itálie do vaší domácnosti s degustačním balíčkem Attibassi. Nejste si jisti, která káva vám bude chutnat nejvíce? Ochutnejte je všechny a získejte dopravu zdarma. V balíčku najdete po 1 kg Attibassi Sublime 100% Arabica a Attibassi Crema dOro.

Sametové a intenzivní

Bolognská pražírna klade důraz na pečlivou selekci zrn i následný postup pražení. Produkuje pouze omezené množství kávy, zato jde o výjimečné směsi. Všechny uvedené kávy se pyšní mimořádnou vyvážeností. Attibassi Sublime 100% Arabica láká na intenzivní a plnou chuť se zajímavým ovocným a květinovým aroma. Směs Crema dOro je ideálním společníkem pro náročné znalce kávy, které dostane bohatou chutí a květinovým aroma.

salek kávy Jooly 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty