×
Attibassi

Attibassi

Italská Bologna byla v minulosti jedním z hlavních center obchodu a také místem, kde přišla na svět značka Attibassi. Právě ta v sobě mísí italskou tradici a důraz na kvalitu. Příběh společnosti se začal psát v roce 1918, kdy Attibassi začínala jako řemeslná cukrárna. Byla to vášeň a odhodlání dvou cukrářů, která značku dostala na výsluní. Šlo o pány Agostino Atti a Marco Bassi, odtud název společnosti.

Dokonalá harmonie mezi tradicí a technologiemi

Tradice stále hraje důležitou roli v produkci kávy Attibassi, i přesto, že se při její výrobě používají moderní technologie. Řemeslo patří i dnes mezi základní pilíře boloňské společnosti. Attibassi je specializovanou pražírnou, která produkuje jen omezené množství směsí. Pražírna garantuje dokonalost každého produktu díky pečlivé selekci zrn a využití pracovních metod, které hlasají jediné – perfektní vyváženost mezi lidskou zkušeností a použitím moderních průmyslových procesů.

Neodolatelná chuť a lahodná oříšková crema

Attibassi láká na harmonickou kávu s chutí, která je intenzivní, plná a vyvážená. Učaruje vám silnou oříškovou cremou, v níž pomalu klesá cukr. Právě tímto vás směsi Attibassi Espresso Italiano snadno okouzlí. Kromě toho jsou kávy  charakterizovány exkluzivním složením a specifickým procesem pražení. Ten je kontrolovaný v každé fázi, což zvýrazňuje přirozené vlastnosti použitých kávových zrn.

Opravdovou špičku ale z Attibasi dělá zmiňovaná vášeň pro kávu. Společnost si neustále dává záležet na tom, aby přinášela unikátní zážitek z každého doušku. Směsi Attibasi jsou význačné svou konzistencí, která se stala výsledkem dlouholeté snahy o dokonalý prožitek z pití kávy.

Více informací naleznete na oficiálních stránkach výrobce Attibassi

Logo Attibassi 
Attibassi - premiová káva
Zobrazení 1-5 z 5 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty