×

Attibassi Special Oro zrnková káva

Mimořádně vyvážená a bohatá. Taková je boloňská zrnková káva Attibassi Special Oro, která je ideální volbou pro náročné zákazníky. Kombinuje brazilské odrůdy Arabiky, typické intenzivní a nasládlou chutí, s Arabikami původem ze Střední Ameriky a Etiopie, které se pyšní bohatými květinovými tony. Plnost těla dodává velmi malý podíl Robusty. Výsledné espresso má nízkou hořkost, výrazné ovocné aroma tropických plodů a kakaa. Kontrolovaný proces pražení zaručuje výslednou dokonalost směsi Special Oro.

Pražírna Attibassi Caffé změnila v roce 2021 dlouholetý název směsi Attibassi Crema d’Oro na Attibassi Special Oro.

Nový obal, stejná chuť!

Přečíst článekShow less
574,00 Kč
512,50 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 20,00 Kč 120,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Attibassi Crema dOro

Zrnková káva Attibassi Crema dOro je mimořádně vyvážená směs. Tvoří ji pečlivě vybraná zrna z Brazílie, která směsi dodávají sladkou a bohatou chuť, zatímco zrna ze Střední Ameriky a Etiopie stojí za květinovými aromatickými tóny.  Výjimečnou plnost směsi dodává malé množství vybrané Robusty.

Precizní postup pražení

Za lahodnou chutí a aroma zrnkové kávy Attibassi Crema dOro stojí kromě pečlivé selekce zrn také jejich dokonalé pražení. Boloňská pražírna Attibassi umně kombinuje tradiční řemeslný postup s moderními technologiemi a proces pražení kontroluje v každé fázi. Směs Attibassi Crema dOro je proto ideálním společníkem pro fajnšmekry a znalce kávy.

Zamilujte si význačnou chuť a aroma, kterému snadno podlehnete. Vychutnejte si kousek Itálie a historické Bologne v každém doušku Attibassi Crema dOro.

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8001730180279
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty