×

Attibassi Special Oro zrnková káva

Mimořádně vyvážená a bohatá. Taková je boloňská zrnková káva Attibassi Special Oro, která je ideální volbou pro náročné zákazníky. Kombinuje brazilské odrůdy Arabiky, typické intenzivní a nasládlou chutí, s Arabikami původem ze Střední Ameriky a Etiopie, které se pyšní bohatými květinovými tony. Plnost těla dodává velmi malý podíl Robusty. Výsledné espresso má nízkou hořkost, výrazné ovocné aroma tropických plodů a kakaa. Kontrolovaný proces pražení zaručuje výslednou dokonalost směsi Special Oro.

Pražírna Attibassi Caffé změnila v roce 2021 dlouholetý název směsi Attibassi Crema d’Oro na Attibassi Special Oro.

Nový obal, stejná chuť!

599,00 Kč
520,87 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Attibassi Crema dOro

Zrnková káva Attibassi Crema dOro je mimořádně vyvážená směs. Tvoří ji pečlivě vybraná zrna z Brazílie, která směsi dodávají sladkou a bohatou chuť, zatímco zrna ze Střední Ameriky a Etiopie stojí za květinovými aromatickými tóny.  Výjimečnou plnost směsi dodává malé množství vybrané Robusty.

Precizní postup pražení

Za lahodnou chutí a aroma zrnkové kávy Attibassi Crema dOro stojí kromě pečlivé selekce zrn také jejich dokonalé pražení. Boloňská pražírna Attibassi umně kombinuje tradiční řemeslný postup s moderními technologiemi a proces pražení kontroluje v každé fázi. Směs Attibassi Crema dOro je proto ideálním společníkem pro fajnšmekry a znalce kávy.

Zamilujte si význačnou chuť a aroma, kterému snadno podlehnete. Vychutnejte si kousek Itálie a historické Bologne v každém doušku Attibassi Crema dOro.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8001730180279
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace