Attibassi Miscela 1918 zrnková káva 1kg

Zrnková káva Attibassi Miscela 1918 učaruje všem milovníkům kávy sladkou chutí a zajímavým aroma. Směs tvoří pečlivě vybraná zrna z plantáží Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. Attibassi Miscela 1918 láká na krémovou pěnu a výjimečnou chuť.

Původní cena: 615,00 Kč
499,00 Kč
433,91 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Attibassi Miscela 1918

Za výjimečnou chutí zrnkové kávy Attibassi Miscela 1918 stojí pečlivě vybraná zrna Arabica z Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. Těšit se proto můžete na sladkou chuť a zajímavé aroma. Malé množství Robusty směs krásně doplňuje.

Lahodná krémová pěna a výjimečná chuť

Zrnková káva Attibassi Miscela 1918 láká na perfektní krémovou pěnu a chuť, které snadno podlehnete. Číslo 1918 prozrazuje rok založení pražírny, která v italské Bologne produkuje pouze omezené množství kávy. Můžete si proto být jisti, že se k vám dostává opravdu to nejlepší.

Pečlivý výběr zrn a kontrolovaný proces pražení stojí za výjimečnou chutí zrnkové kávy Attibasi Miscela 1918. Přeneste se do historické Itálie a vychutnejte si tradici i romantiku v každém doušku vynikající směsi.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace