×

Attibassi Miscela 1918 zrnková káva 1kg

Zrnková káva Attibassi Miscela 1918 učaruje všem milovníkům kávy sladkou chutí a zajímavým aroma. Směs tvoří pečlivě vybraná zrna z plantáží Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. Attibassi Miscela 1918 láká na krémovou pěnu a výjimečnou chuť.

Přečíst článekShow less
Regular price: 499,00 Kč
479,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
427,68 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 30,00 Kč 180,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Attibassi Miscela 1918

Za výjimečnou chutí zrnkové kávy Attibassi Miscela 1918 stojí pečlivě vybraná zrna Arabica z Brazílie, střední Ameriky a Etiopie. Těšit se proto můžete na sladkou chuť a zajímavé aroma. Malé množství Robusty směs krásně doplňuje.

Lahodná krémová pěna a výjimečná chuť

Zrnková káva Attibassi Miscela 1918 láká na perfektní krémovou pěnu a chuť, které snadno podlehnete. Číslo 1918 prozrazuje rok založení pražírny, která v italské Bologne produkuje pouze omezené množství kávy. Můžete si proto být jisti, že se k vám dostává opravdu to nejlepší.

Pečlivý výběr zrn a kontrolovaný proces pražení stojí za výjimečnou chutí zrnkové kávy Attibasi Miscela 1918. Přeneste se do historické Itálie a vychutnejte si tradici i romantiku v každém doušku vynikající směsi.

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty