×

Attibassi Sublime 100% Arabica zrnková káva 1kg

Zrnková káva Attibassi Sublime 100% Arabica je intenzivní, plná a mimořádně vyvážená. Brazilské odrůdy Arabiky jí dodávají sladkou a bohatou chuť, zatímco ty indické stojí za ovocným a květinovým aroma. Směs se pyšní vysokou kvalitou, která vzniká díky pečlivému výběru zrn a poctivému procesu pražení.

659,00 Kč
573,04 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Attibassi Sublime

Harmonická chuť, která je intenzivní, plná a mimořádně vyvážená. Právě na to láká zrnková káva Attibassi Sublime 100% Arabica. Učaruje vám její hladká textura a lahodná oříšková crema.

Vůně ovoce a květin

Kávu Attibassi Sublime 100% Arabica tvoří pečlivě vybraná zrna z Brazílie a Indie. Zatímco brazilské odrůdy stojí za sladkou a bohatou chutí směsi, indická Arabica dodává kávě ovocné a květinové aroma. Směs vyniká vysokou kvalitou, za kterou stojí pečlivý výběr zrn a sofistikovaný proces pražení, který je kontrolován v každé fázi.

Vychutnejte si unikátní směs, která vás přenese do dávných dob, kdy italská Bologna patřila mezi jedno z největších center obchodu. Užijte si tradici i historii v každém doušku výjimečné zrnkové kávy Attibassi Sublime 100% Arabica.

salek kávy Jooly 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace