×

Attibassi Sublime 100% Arabica zrnková káva 1kg

Zrnková káva Attibassi Sublime 100% Arabica je intenzivní, plná a mimořádně vyvážená. Brazilské odrůdy Arabiky jí dodávají sladkou a bohatou chuť, zatímco ty indické stojí za ovocným a květinovým aroma. Směs se pyšní vysokou kvalitou, která vzniká díky pečlivému výběru zrn a poctivému procesu pražení.

Přečíst článekShow less
642,00 Kč
573,21 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Attibassi Sublime

Harmonická chuť, která je intenzivní, plná a mimořádně vyvážená. Právě na to láká zrnková káva Attibassi Sublime 100% Arabica. Učaruje vám její hladká textura a lahodná oříšková crema.

Vůně ovoce a květin

Kávu Attibassi Sublime 100% Arabica tvoří pečlivě vybraná zrna z Brazílie a Indie. Zatímco brazilské odrůdy stojí za sladkou a bohatou chutí směsi, indická Arabica dodává kávě ovocné a květinové aroma. Směs vyniká vysokou kvalitou, za kterou stojí pečlivý výběr zrn a sofistikovaný proces pražení, který je kontrolován v každé fázi.

Vychutnejte si unikátní směs, která vás přenese do dávných dob, kdy italská Bologna patřila mezi jedno z největších center obchodu. Užijte si tradici i historii v každém doušku výjimečné zrnkové kávy Attibassi Sublime 100% Arabica.

salek kávy Jooly 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty